Kde jsem:     >  Katalog

Nejlevnejsi konzervy pro psy

Nalezeno:    621 produktů


FALCO MAX deluxe 1/2 kuřete s játry 8x800 g

FALCO MAX deluxe 1/2 kuřete s játry 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové konzervy disponují vysokým obsahem hořčíku, který zajišťuje správnou funkci svalů a nervů. Sodík a vápník pomáhá zpevnit kosti v kloubech. FALCO MAX deluxe 1/2 kuřete s játry 8×800 g jsou vhodné pro dospělé psy všech plemen.

461 Kč Více informací
Almo Nature Daily Menu WET DOG s hovězím 24x400 g

Almo Nature Daily Menu WET DOG s hovězím 24x400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Konzervy disponují vitamíny, minerály a kousky masa v omáčce, která přirozeně hydratuje tělo. Jsou bez konzervantů, dochucovadel a barviv. Almo Nature Daily Menu WET DOG s hovězím 24×400 g jsou ideální pro dospělé psy středních a velkých plemen.

520 Kč Více informací
Almo Nature HFC DOG kuřecí stehna 24x95 g

Almo Nature HFC DOG kuřecí stehna 24x95 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Konzervy disponují vysokým obsahem masa, které je tepelně opracované a přirozeně velmi bohaté na vitamíny a bílkoviny. Jsou bez konzervantů, dochucovadel a barviv. Almo Nature HFC DOG kuřecí stehna 24×95 g jsou ideální pro dospělé psy všech plemen.

525 Kč Více informací
FALCO TIM zvěřinová 8x1200 g

FALCO TIM zvěřinová 8x1200 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové konzervy disponují mletou směsí z drobů, zvěřiny a hovězího masa. Obsahují sodík a vápník pro zpevnění kostí v kloubech nebo hořčík pro správnou funkci svalů a nervů. FALCO TIM zvěřinová 8×1200 g jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i psí seniory.

421 Kč Více informací
FALCO TIM drůbeží 6x400 g

FALCO TIM drůbeží 6x400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové konzervy disponují mletou směsí z drobů, hovězího a drůbežího masa. Obsahují sodík a vápník pro zpevnění kostí v kloubech nebo hořčík pro správnou funkci svalů a nervů. FALCO TIM drůbeží 6×400 g jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i psí seniory.

213 Kč Více informací