Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nejlevnejsi roztok pro kontaktni cocky

Nalezeno:    247 produktů


Sodyal Roztok na kontaktní čočky 355 ml

Sodyal Roztok na kontaktní čočky je přípravkem komplexní péče o kontaktní čočky všech druhů (včetně jednorázových čoček). Dezinfikuje, lubrikuje, čistí, hydratuje a chrání. Je charakteristický svou jemností a biokompatibilitou, takže je vhodný i pro majitele velmi citlivých očí. Obnovuje a stabilizuje slzný film díky tomu, že má schopnost zadržet molekuly vody, čímž zvyšuje komfort při nošení kontaktních čoček.

Sodyal Roztok na kontaktní čočky 50 ml

Sodyal představuje účinný přípravek, určený pro komplexní péči o kontaktní čočky všech druhů (včetně jednorázových). Je charakteristický svou jemností a biokompatibilitou. Čočky dezinfikuje, čistí, lubrikuje, hydratuje a dokonce chrání (pokud jsou uloženy v pouzdře a zalité roztokem). Má schopnost zadržet molekuly vody, čímž zvyšuje komfort při nošení kontaktních čoček.

UniCare Blue 240 ml roztok na měkké kontaktní čočky

Volně prodejný zdravotnický prostředek – víceúčelový roztok pro měkké kontaktní čočky. Roztok je sterilizovaný filtrací.

OPTI-FREE RepleniSH Roztok na kontaktní čočky 300 ml

Roztok je určený pro péči o měkké kontaktní čočky, včetně silikon-hydrogelových.

LAIM-CARE Premium roztok na kontaktní čočky 400 ml

Víceúčelový roztok pro péči o kontaktní čočky s Hyaluronátem sodným a antibakteriálním pouzdrem.

Opti free REPLENISH roztok na kontaktní čočky 120 ml

OPTI-FREE® REPLENISH® je roztok pro péči o měkké kontaktní čočky, včetně čoček silikonhydrogelových.

Optosol Plus na kontaktní čočky 250 ml

Je sterilní fyziologický roztok v balení pro uživatele kontaktních čoček.

UniCare Blue 240ml roztok na měkké kontakt.čočky

UniCare Blue 240ml roztok na měkké kontakt.čočky Volně prodejný zdravotnický prostředek – víceúčelový roztok pro měkké kontaktní čočky. Roztok je sterilizovaný filtrací.

Roztok Laim-Care 2x400ml

Roztok Laim-Care představuje komplexní péči o všechny měkké kontaktní čočky. Víceúčelový roztok Laim-Care perfektně pečuje i o barevné kontaktní čočky. Čistí, oplachuje, regeneruje je a také je uchovává v době, kdy nejsou nošeny. Složení roztoku Laim-Care je obohaceno o efektivní lubrikant hyaluronát sodný. V medicíně je hyaluronát používán pro svou dokonalou kompatibilitu s prostředím oka a lidského organismu - přirozeně se vyskytuje v kloubní tekutině a také ve sklivci oka. Hyaluronát sodný č...

Roztok Alvera 350 ml

All in one roztok pro kontaktní čočky. Alvera 350 ml se o vaše čočky postará od A do Z. Obsah aloe vera má příznivý účinek na zdraví očí. t600

Roztok Alvera 350 ml

Roztok pro kompletní péči o kontaktní čočky. Roztok Alvera má složení obohacené optimálním množstvím aloe vera. Roztok se nejen postará o čočky, ale i o zdraví vašich očí. V balení nejdete 350 ml roztoku a pouzdro pro čištění čoček.

Roztok Gelone 50 ml

Nepodceňujte výběr roztoku na kontaktní čočky! Vyberte si víceúčelový roztok Gelone, který se o vaše kontaktní čočky nejen dokonale postará, ale také zvýší pocit pohodlí při nošení. Roztok Gelone obsahuje lubrikant hyaluronát sodný, který dodá všem kontaktním čočkám vysoký stupeň lubrikace. Díky tomu jsou čočky v očích pohodlné a příjemné. Svým složením je extra účinný při odstraňování nečistot, ale zůstává jemný i k nejcitlivějším očí. Užijte si nošení čoček, které budou díky roztoku Gelone...

Roztok Alvera 350 ml

Kompletní péči o kontaktní čočky představuje roztok Alvera 350 ml. V jeho složení najdete aloe vera, které je známo pro své regenerační účinky.