Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nejlevnejsi sada hracek na pisek 3

Nalezeno:    12 produktů


Sada hraček na písek 8ks

Dětská sada hraček do pískoviště vyrobená z kvalitního plastového materiálu. Sada obsahuje kyblík, 2 formičky, 3 lopatky, hrábě a sítko.

Sada hraček na písek 8ks

Dětská sada hraček do pískoviště vyrobená z kvalitního plastového materiálu. Sada obsahuje kyblík, 2 formičky, 3 lopatky, hrábě a sítko.

B-Toys Velká sada hraček na písek v kyblíku 10 ks

Sada hraček do vody i na písek v krásném designu obsahuje velký kyblík s držadlem, konvičku na vodu, sítko, hrabičky, lopatku, 3 formičky na písek, hladítko a vytlačovací razítko. Výška kyblíku 24 cm, průměr 28 cm. Vhodné pro děti od 18 měsíců do 8 let.

Androni PIRÁTSKÝ SET NA PÍSEK V PRAKTICKÉ TAŠCE

Sada hraček na písek v praktickém balení s veselým pirátským designem. Děti v sadě naleznou různé doplňky, jako je kyblík, lopatička nebo formičky. Hurá na písek, obsaďte jej jménem kapitána Modrovouse! Sada obsahuje: tašku, kyblík, konvičku, hrabičky, lopatičku, formičky a loďku. Vhodné pro děti od 3 let. Vyrobeno v Itálii. Materiál: plast.

Androni Set na písek v praktické tašce Pirátky

Sada hraček na písek s motivem Pirátek v praktickém balení. Děti v ní naleznou různé doplňky jako je kyblík, lopatička nebo formička. S touto výbavou budou vaše děti na pískovišti za hvězdy. Sada obsahuje: tašku, kyblík, konvičku, hrabičky, lopatičku, formičky a loďku. Rozměry balení: 28 × 11 × 34 cm. Vyrobeno z velmi odolného plastového materiálu. Vyrobeno v Itálii. Vhodné pro děti od 3 let.

Sada s mlýnkem

Barevný kyblík s dětským motivem, mlýn, sítko, lopatka a 3 bábovičky v sadě hraček na písek či do vany z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte.

Dětský set mlýnek

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce. Obsah sady: barevný kyblík s dětským motivem, mlýn, sítko, lopatka, 3 bábovičky. Doporučený věk: 12 měsíců.

DINO Transformers Pískový Set Malý 4Ks

Dino Tatra pískový set Malý Sada hraček české výroby, jejímž základem je lopatka a hrabičky, je tentokrát obohacena 2 formičkami. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika sad hraček na písek. Přednosti: kvalitní odolný materiál Obsah balení: lopatka a hrabičky 2 x formička ve tvaru stavebních aut Kupte dětem šikovný set hrač...

Kinetic Sand Středověká věž s doplňky 340 g

S touto velkou pohádkovou sadou si děti užijí spoustu kreativní zábavy. Magický písek je hebký, měkký, příjemný na dotek a hodí se ke hře do interiéru. Je dobře tvarovatelný a pokud je stlačen, drží pevně svůj tvar. Specifikace: Obsahuje 340 g kinetického písku a navíc formičky k modelování pohádkových scén s hradní věží a dalšími doplňky. Z tekutého písku lze vymodelovat prakticky cokoliv. Po rozmělnění se tekutý písek nerozsype, ale rozdělí se na měkké nadýchané chomáčky, které drží při so...

Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem

Quut Cuppi Lopatka se sítkem a míčem Sada hraček na písek neobvyklého tvaru. Lopatka, sítko a míč jsou příjemně ergonomicky vytvarovány. Dětem se dobře drží v ruce, mohou si s nimi pěkně vyhrát na pískovišti a na zahradě, na písku ve vodě i na sněhu. Starší děti si mohou přehazovat míček z kornoutu do kornoutu. Hračky Quut staví na výborném designu belgické dílny Pars Pro Toto. Atraktivitu i kvalitu vlastností a funkčnosti hraček potvrzuje fi...