Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nevhodne tuky do krmitka

Nalezeno:    1020 produktů


Protein&Co. Keto proteinový pudding Příchuť 1: Banana split, Množství: 600g

Základem našeho keto puddingu jsou plnohodnotné bílkoviny. Keto pudding obsahuje 60–65 % bílkovin bez přídavku sóji.  Keto pudding obsahuje dva kvalitní živočišné zdroje bílkovin, aby bylo vaše tělo zásobeno dlouhodobě (jeden se totiž vstřebá pomalu a druhý rychle). 

Protein&Co. Ketoshake – proteinový dietní koktejl 1 kg Množství: 500 g, Vyberte příchuť -: Vanilla dream

Základem našeho ketoshaku jsou plnohodnotné bílkoviny. Ketoshake obsahuje 60–65 % bílkovin bez přídavku sóji.  Ketoshake obsahuje tři kvalitní živočišné zdroje bílkovin, aby bylo vaše tělo zásobeno dlouhodobě (jeden se totiž vstřebá pomalu, druhý středně rychle a třetí rychle). 

Ketoshake s překvapením Vyberte příchuť -: Vanilla dream

Dejte si ketoshake a vyzkoušejte také náš keto proteinový pudding a keto proteinovou polévku. Přihodili jsme vám je zdarma do balíčku.   Základem našeho ketoshaku jsou plnohodnotné bílkoviny. Ketoshake obsahuje 60–65 % bílkovin bez přídavku sóji. 

Protein&Co. Ketoshake vzorek – 30 g Příchuť 1: Chocolate brownie

Základem našeho ketoshaku jsou plnohodnotné bílkoviny. Ketoshake obsahuje 60–65 % bílkovin bez přídavku sóji.  Ketoshake obsahuje dva kvalitní živočišné zdroje bílkovin, aby bylo vaše tělo zásobeno dlouhodobě (jeden se totiž vstřebá pomalu a druhý rychle).  Přidali...