Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

New era mlb gymsabatohck ny

Nalezeno:    75 produktů


Kšiltovka New Era 920 Mlb Lt Černá

Kšiltovka New Era 920 Mlb Lt. Pánská černá kšiltovka s vyšívaným znak “NY” na předním panelu. Menší logo na boku. Nastavitelná velikost díky zapínání. Speciální otvory zajišťují lepší větrání. Materiál: polyester, bavlna.

Kšiltovka New Era Mlb 950 Eng Fit Neyyan Modrá

Kšiltovka New Era Mlb 950 Eng Fit Neyyan. Pánská kšiltovka New Era v modré barvě s rovným kšiltem. Originální vyšitý znak “NY” nad kšiltem. Menší vyšité logo značky na boku. Prodyšný a kvalitní materiál. Nastavitelný pásek k přizpůsobení velikosti hlavy. Materiál: bavlna.

Kšiltovka New Era Mlb 940 Eng Fit Neyyan Růžová

Kšiltovka New Era Mlb 940 Eng Fit Neyyan. Stylová růžová kšiltovka se znakem New York Yankees. Děrované otvory zajišťují vysokou prodyšnost. Nastavitelná velikost pomocí pásku v zadní části. Vyšívaná znak “NY” nad kšiltem a menší logo na boku. Materiál: polyester, bavlna.

Kšiltovka New Era Mlb 950 Leag Esnl Neyyan Červená

Kšiltovka New Era Mlb 950 Leag Esnl Neyyan. Stylová pánská červená kšiltovka New Era s rovným kšiltem. Vysoká prodyšnost a optimální klima díky obšívaným otvorům. Vystouplá výšivka nad kšiltem se znakem “NY”. Menší výšivka s logem značky na boku. Vzadu nastavitelné pásky pro ideální přizpůsobení tvaru hlavy. Materiál: polyester, bavlna.

Kšiltovka New Era Mlb 950 Jers Esnl Neyyan Černá

Kšiltovka New Era Mlb 950 Jers Esnl Neyyan. Pánská černá kšiltovka s rovným kšiltem. Větrací otvory pro lepší prodyšnost a kvalitní materiál. Nastavitelná velikost díky pásku, který je umístěný v zadní části. Vyšívaný znak “NY” nad kšiltem a menší logo na boku. Spadá do kategorie “snapback” baseballových kšiltovek. Materiál: polyester, bavlna.

Kšiltovka New Era 950 Mlb Leag Esnl Neyyan Modrá

Kšiltovka New Era 950 Mlb Leag Esnl Neyyan. Stylová pánská kšiltovka v modré barvě. S rovným kšiltem. Originální vyšívaný znak “NY” nad kšiltem. Menší vyšité logo značky na boku. Nastavitelné pásky vzadu pro lepší přizpůsobení tvaru hlavy. Vysoká prodyšnost a optimální klima. Ideální doplněk k jakémukoliv outfitu. Materiál: polyester, bavlna.

Kšiltovka New Era 950 MLB Engineered plus NEYYAN Šedá

Kšiltovka New Era 950 MLB Engineered plus NEYYAN. Šedá strakatá kšiltovka značky NEW ERA s vyšitým černým 3D logem NY v přední části a černým vyšitým logem značky na levé straně Vás nadchne. Kšiltovka je specifická značkou NEW ERA na kšiltu. Díky použitému materiálu je kšiltovka velmi příjemná a pohodlná. - Má strukturovanou, pevnou, šestipanelovou korunku, která kopíruje tvar hlavy - Kšilt snapbacks (rovný) Materiál: bavlna, polyester