Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nocni stolek bily 305895 idea

Nalezeno:    9 produktů


Idea 1B

Idea Kontejner SIMON 1B bílý od Atan Nábytek <strong>Idea Kontejner SIMON 1B bílý patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Idea&lt;/strong> Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Idea Kontejner SIMON 1B bílý: <p>Provedení:Praktický kontejner je určen nejen k psacímu stolu, ale lze využít taktéž jako odkládací stolek. Je vyroben z masivní borovice lakované v bílé barvě. Tento kontejner disponuje šesti praktickými zásuvkami a díky kolečkům jej snadno přemístíte dle potřeby. Kontejner se hodí do každé kanceláře, pracovny či dětského pokoje. Zboží je dodáváno v demontu.<br /></p>

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Idea Noční stolek bílý

Idea Noční stolek bílý od Atan Nábytek Idea Noční stolek bílý patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Idea Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Idea Noční stolek bílý: Noční stolek se zásuvkou je vyroben z laminované dřevotřísky v bílé barvě. Ve spodní části je praktický prostor, který lze využít např. na knihy. Dodáváno v demontu.

Idea Noční stolek bílý

Noční stolek se zásuvkou je vyroben z laminované dřevotřísky v bílé barvě. Ve spodní části je praktický prostor, který lze využít např. na knihy. Dodáváno v demontu.

Idea Noční stolek NUOVO bílý

Idea Noční stolek NUOVO bílý od Atan Nábytek Idea Noční stolek NUOVO bílý patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Idea Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Idea Noční stolek NUOVO bílý: Provedení: Noční stolek je vyroben z laminované dřevotřísky v bílé barvě. Tento stolek disponuje jednou praktickou zásuvkou s kovovými pojezdy. Pod zásuvkou naleznete odkládací prostor, který lze využít na právě rozečtenou knihu apod. Dodáváno v demon...

Idea Noční stolek NUOVO bílý

Provedení: Noční stolek je vyroben z laminované dřevotřísky v bílé barvě. Tento stolek disponuje jednou praktickou zásuvkou s kovovými pojezdy. Pod zásuvkou naleznete odkládací prostor, který lze využít na právě rozečtenou knihu apod. Dodáváno v demontu.

Idea Noční stolek CORONA bílý vosk 16345B

Idea Noční stolek CORONA bílý vosk 16345B od Atan Nábytek Idea Noční stolek CORONA bílý vosk 16345B patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Idea Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Idea Noční stolek CORONA bílý vosk 16345B: Provedení:Noční stolek Corona je vyroben z masivní borovice voskované v bílém odstínu. Horní deska tohoto stolku je voskovaná v medovém odstínu. Tento noční stolek disponuje praktickou zásuvkou, pod kterou najdet...

Idea Noční stolek 2 zásuvky NUOVO bílý

Provedení: Noční stolek je vyroben z laminované dřevotřísky v bílé barvě. Tento stolek disponuje dvěma praktickými zásuvkami s kovovými pojezdy. Nad zásuvkami naleznete odkládací prostor, který lze využít na právě rozečtenou knihu, lampičku apod. Dodáváno v demontu.  

Idea Noční stolek CORONA bílý vosk 16345B

Provedení:Noční stolek Corona je vyroben z masivní borovice voskované v bílém odstínu. Horní deska tohoto stolku je voskovaná v medovém odstínu. Tento noční stolek disponuje praktickou zásuvkou, pod kterou najdete dvířka. Montáž pantů dvířek je možná na pravou i levou stranu. Dvířka a zásuvku zdobí kovové úchytky. Zásuvka má jednu plastovou úchytku ve stříbrné barvě. Dodáváno v demontu.

Idea Komoda 1B (noční stolek)

Noční stolek je vyroben z masivní borovice v barevném provedení bílý lak. Obsahuje 2 zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 27,5 cm. Dodáváno v demontu.

Idea Komoda 1B (noční stolek)

Idea Komoda 1B (noční stolek) od Atan Nábytek Idea Komoda 1B (noční stolek) patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Idea Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Idea Komoda 1B (noční stolek): Noční stolek je vyroben z masivní borovice v barevném provedení bílý lak. Obsahuje 2 zásuvky s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky 27,5 cm. Dodáváno v demontu.