Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nohy na stoly bile

Nalezeno:    2404 produktů


MAXIVA Jídelní židle - KARL, čalouněná, dřevěné nohy, různé barvy tkanin na výběr Čalounění: šedá (tap.136)

Jídelní židle KARL je čalouněna kvalitní látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou dřevěné z dubu a je na výběr ze dvou dekorů (přírodní nebo bílá barva). Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - OTTO, nohy v dekoru dřeva, různé barvy na výběr Čalounění: šedá (tap.64)

Jídelní židle OTTO je čalouněná kvalitní látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou kovové v dekoru dřeva (dub). Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - DIOR dub, dubové nohy, různé barvy na výběr Čalounění: šedá tmavá (tap.32)

Jídelní židle DIOR dub je čalouněna kvalitní látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou dřevěné z dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - H-261 Chrom, ekokůže, chromované nohy, různé barvy na výběr Čalounění: béžová (ekokůže)

Jídelní židle H-261 Chrom má nohy vyrobeny z chromované oceli. Sedák a opěrák jsou čalouněny kvalitní ekokůží, na výběr je několik barev. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.