Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nohy na stoly drevene

Nalezeno:    2668 produktů


Židle MOKKA bílá, dřevěné nohy

Kombinace masivního dřeva s moderním a nadčasovým polypropylenem je atraktivním a jedinečným spojením, které na sebe strhává pozornost. Židle Mokka byla vyrobena s důrazem na funkčnost a použití v jídelnách, kuchyních a restauracích. Hodí se do klasicky i moderně zařízených interiérů.

Taburet, bílá látka, dřevěné nohy LA2005

Chlupatý taburet na dřevěných nožkách. Materiál : kostra masivní dřevo a deska MDF sedák polyuretanová pěna, potah tkanina 100% polyester nožičky bukový masiv. Taburet čtvercového tvaru z modelové kolekce HOME ve stylu Hygge je nejen praktickým, ale jedinečným a zároveň oživujícím prvkem každého prostoru. Poskytuje pohodlí i dokonalé místo k sezení, pokud Vás překvapí velká návštěva. Potah je ze stříhané umělé kožešiny v jemně krémové barvě. Právě krátký vlas dodává taburetu příjemnou hebkost. ...

MAXIVA Jídelní židle - BRANDO, čalouněná, dřevěné nohy, šedá

Jídelní židle BRANDO je čalouněna šedou tkaninou tap.130, nohy jsou dřevěné z dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - VITRO, šedá tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle VITRO je čalouněna kvalitní látkou v šedé barvě (tap.115), nohy jsou dřevěné v tmavě šedé barvě (grafit), opěrák je dřevěný (dub). Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

Židle P016V pp bílá, dřevěné nohy

Židle P016V inspirovaná DSW se vyznačuje velmi dobrou ergonomií, příjemnou formou a nevelkými rozměry. Sedadlo je vyrobené z polypropylenu, postavené na základu se čtyřmi dřevěnými nohami. Druhá varianta této židle, inspirovaná DSR, má chromovanou bázi.

Židle P016V PP béžová, dřevěné nohy

Židle P016W inspirovaná společností DSW se vyznačuje velmi dobrou ergonomií, příjemnou formou a malými rozměry. Sedadlo bylo vyrobeno z polypropylenu na bázi základny se čtyřmi dřevěnými nohami. Druhá verze této židle, inspirovaná společností DSR, má chromovou základnu.

MAXIVA Jídelní židle - SATURN 101, čalouněná, dřevěné nohy Nohy/čalounění: dub sonoma/etna 23

Jídelní židle SATURN 101 je čalouněna kvalitní látkou, nohy jsou dřevěné (buk). Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - AXEL II, šedá tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle AXEL II je čalouněna kvalitní látkou. Nohy jsou dřevěné (buk) a jsou zpevněny kovovými tyčemi v černé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - MARS 111, šedozelená tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle MARS 111 je čalouněna kvalitní tkaninou v šedozelené barvě (typ 612), nohy jsou dřevěné (buk) a jsou lakovány v odstínu dekoru dub sonoma. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

Taburet, béžová látka, dřevěné nohy LA2006-CREAM

Kulatý taburet na nožičkách. Materiál : kostra masivní dřevo a deska MDF sedák polyuretanová pěna, potah tkanina 100% polyester nožičky bukový masiv