Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nohy na stoly

Nalezeno:    1056 produktů


MAXIVA Jídelní židle - FOX, nohy v dekoru dřeva, různé barvy na výběr Čalounění: mořská (tap.48)

Jídelní židle FOX je čalouněná kvalitní látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou kovové v dekoru dřeva. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - OTTO, nohy v bílé barvě, různé barvy na výběr Čalounění: šedá (tap.64)

Jídelní židle OTTO je čalouněná, na výběr je z několika barev. Nohy jsou kovové v bílé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - DIOR Velvet dub, dubové nohy, různé barvy na výběr Čalounění: granátová (tap.90)

Jídelní židle DIOR Velvet dub je čalouněna kvalitní sametovou látkou, na výběr je z několika barev. Nohy jsou dřevěné z dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - H-261 Chrom, ekokůže, chromované nohy, různé barvy na výběr Čalounění: béžová (ekokůže)

Jídelní židle H-261 Chrom má nohy vyrobeny z chromované oceli. Sedák a opěrák jsou čalouněny kvalitní ekokůží, na výběr je několik barev. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.