Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Notebooky cz

Nalezeno:    601 produktů


Ghost Recon Breakpoint: Year 1 Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0046589)

Herní doplněk / kredit - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus % Year 1 Pass přináší dodatečný obsah hry. Toto DLC vyžaduje vlastnictví základní hry Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint. Year 1 Pass obsahuje: Misi Siren´s CallDvě nová dobrodružství v Auroře: Deep State a TranscendencePřístup pro tři nové classySpecial Operations Forces...

Anthem Legion of Down Edition Upgrade - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0043282)

Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. % Anthem vás zve, abyste zažili kooperativní akční RPG v novém a tajemném světě BioWare a EA. Upgrade Anthem Legion of Dawn obsahuje:Kompletní sadu balíčků zbrojí Legion of Dawn (Ranger, Colossus, Storm a Interceptor)Legendární zbraňDoplněk k Ranger...

Napájecí adaptér Avacom pro notebooky Dell XPS 19,5V 3,33A 65W konektor 4,5mm x 3,0mm (ADAC-DE2-A65W)

napájecí adaptér pro notebooky Dell XPS • napájení ze sítě (odpojitelný napájecí kabel je součástí balení) • 4,5 mm × 3 mm konektor (19,5 V; 3,33 A; 65 W) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Napájecí adaptér Avacom pro notebooky Acer, Dell 19,5V 2,3A 45W konektor 5,5mm x 1,7mm (ADAC-AC1-A45W)

napájecí adaptér • vhodný pro notebooky Acer a Dell • napájení ze sítě (odpojitelný napájecí kabel je součástí balení) • 5,5 mm × 1,7 mm konektor (19,5 V; 2,3 A; 45 W) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

One Piece: Pirate Warriors 4 - Character Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0048694)

Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra 76% Character Pass obsahuje všechna vydaná DLC. Ke hraní je vyžadováno vlastnictví základní hry One Piece: Pirate Warriors 4. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Character pass obsahuje:Všechna DLC rozšíření s hratelnými postavami - celkem 9Bonusový Character pass o...

Napájecí adaptér Avacom pro notebooky HP 19V 6,3A 120W konektor 7,4mm x 5,1mm s vnitřním pinem (ADAC-HP6-A120W)

napájecí adaptér pro notebooky HP • napájení ze sítě (odpojitelný napájecí kabel je součástí balení) • 7,4 mm × 5,1 mm konektor s vnitřním pinem (19 V; 6,3 A; 120 W) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

STAR WARS Jedi: Fallen Order Deluxe Upgrade - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0047445)

Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Adventura a Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra 84% Deluxe upgrade obsahuje dokument o vývoji hry a kosmetické doplňky pro vaši postavu. Toto DLC vyžaduje vlastnictví základní hry STAR WARS Jedi Fallen Order. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Deluxe Upgrade obsahuje: Kosmetický skin Crimson BD-1Kosmetický ski...

Napájecí adaptér Avacom pro notebooky Sony 19,5V 4,62A 90W konektor 6,5mm x 4,4mm s vnitřním pinem (ADAC-SO2-A90W)

napájecí adaptér • vhodný pro notebooky Sony • napájení ze sítě (odpojitelný napájecí kabel) • 6,5 mm × 4,4 mm konektor s vnitřním pinem (19,5 V; 4,62 A; 90 W) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Napájecí adaptér Avacom pro notebooky IBM/Lenovo 20V 3,25A 65W konektor 7,9mm x 5,5mm s vnitřním pinem (ADAC-LE1-A65W)

napájecí adaptér pro notebooky IBM/Lenovo • napájení ze sítě (odpojitelný napájecí kabel je součástí balení) • 7,9 mm × 5,5 mm konektor s vnitřním pinem (20 V; 3,25 A; 65 W) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Napájecí adaptér Avacom pro notebooky Dell 19,5V 3,33A 65W konektor 7,4mm x 5,1mm s vnitřním pinem (ADAC-DE1-A65W)

napájecí adaptér • vhodný pro notebooky Dell • napájení ze sítě (odpojitelný napájecí kabel je součástí balení) • 7,4 mm × 5,1 mm konektor s vnitřním pinem (19,5 V; 3,33 A; 65 W) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Krytka čočky kamery mobilního telefonu - Private Camera Cover

Posuvná nalepovací krytka navržená pro notebooky, tablety a smartphony vás ochrání před webovými hackery a případným šmírováním skrze webovou kameru. Je opětovně použitelná a díky černému provedení perfektně splyne se zařízením. Fotoaparát lze pohodlně odhalit nebo zakrýt jedním pohybem.

Call of Duty: Modern Warfare Points - 5,000 Points - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0047777)

Herní doplněk / kredit - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus % Modern Warfare Points slouží k získání nového obsahu ve hře v herních režimech Multiplayer a Special Ops. Ke hraní je nutné vlastnictví základní hry Call of Duty: Modern Warfare. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Call of Duty: Modern Warfare PointsTuto herní mě...

TRUST herní klávesnice GXT 835 Azor Illuminated Gaming Keyboard CZ/SK, 24166

Typ klávesnice: herní Název spinačů: není uvedeno Typ spínačů: membránové Typ kláves: vysokoprofilové (klasické) Anti-ghosting: ANO Provedení: kabelové Rozhraní: USB 2.0 Layout klávesnice: Český / Slovenský layout Podsvícení klávesnice: ANO Provedení výrobku: černá barva V plných barvách Klávesnice GXT 838 Azor pracují se všemi počítači a notebooky: stačí připojit a začít hrát. Nastavte klávesnici na správnou výšku s protiskluzovou gumovou patkou a jste připraveni hrát v plné zbroji: klávesni...

Klávesnice s myší Trust GXT 838 Azor Gaming Combo, CZ/SK - černá

Provedení: kabelové Rozhraní: USB 2.0 Layout klávesnice: Český / Slovenský layout Typ klávesnice: herní Typ kláves: vysokoprofilové (klasické) Podsvícení klávesnice: ANO Maximální rozlišení (DPI): 3000 Počet tlačítek: 6 Tlačítko pro změnu dpi: ANO Provedení výrobku: černá barva V plných barvách Klávesnice a myš GXT 838 Azor pracují se všemi počítači a notebooky: stačí připojit a začít hrát. Nastavte klávesnici na správnou výšku s protiskluzovou gumovou patkou a jste připraveni hrát v plné zbr...

SSD Kingston A400 480GB šedý (SA400S37/480G)

SSD • kapacita 480 GB • rychlost čtení až 500 MB/s • rychlost zápisu až 450 MB/s • vysoký výkon vhodný pro multitasking • odolné provedení • rychlé spuštění, načítání a přenos souborů • určen pro stolní počítače a notebooky Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Samolepky Dinosauři (National History Museum)

Samolepky s motivem pravěkých dinosaurů . Ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete! Vhodné pro děti od 3 let.

Velká sada samolepek Jednorožci

Velká sada samolepek s motivem roztomilých jednorožců. Ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete! Vhodné pro děti od 3 let.

Samolepky Dinosauři

Samolepky s motivem pravěkých dinosaurů . Ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete! Samolepky jsou znovu použitelné. Vhodné pro děti od 3 let.

Samolepky Tlapková patrola

Sada metalických a klasických samolepek s postavami z oblíbeného animovaného seriálu Tlapková patrola. Ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete. Vhodné pro děti od 3 let.

Třpytivé samolepky Prasátko Peppa

Vysoce kvalitní a třpytivé samolepky s postavami ze seriálu Prasátko Peppa . Ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete! Samolepky jsou znovu použitelné. Vhodné pro děti od 3 let.

Samolepky L.O.L. Surprise!

Vysoce kvalitní a třpytivé samolepky s postavami oblíbených panenek L.O.L. Surprise! . Ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete! Samolepky jsou znovu použitelné. Vhodné pro děti od 3 let.

Samolepky Prasátko Peppa

Vysoce kvalitní samolepky s postavami ze seriálu Prasátko Peppa . Balení obsahuje 6 listů se samolepkami, které jsou ideální na knihy, složky, tablety, notebooky, pouzdra, kola a cokoli jiného, na co si vzpomenete! Samolepky jsou znovu použitelné. Vhodné pro děti od 3 let.