Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obal na lyze swix

Nalezeno:    289 produktů


Swix UNI SKI BAG - Obal na lyže

Univerzální obal na lyže Swix UNI SKI BAG z polyesteru 900 Denier s podšívkou z PU. Vysoce odolný materiál na spodní straně a koncích obalu pro vetší pevnost a odolnost. Obal lze “dvakrát” prodloužit: 170 cm - 190 cm - 210 cm.

Swix vak na lyže Junior

Obal na běžecké lyže Swix Junior je vyroben z 600D Polyesteru. Vejde se do něj jeden pár běžeckých lyží pro juniory. Délka: 170 cm

Swix VAK NA LYŽE - Obal na běžecké lyže

Vak Swix DOUBLE, který je určen na dva páry běžeckých lyží.

Swix VAK NA LYŽE - Obal na běžecké lyže

Vak Swix JUNIOR, který je určen na jeden pár běžeckých lyží pro juniory.

Swix VAK NA LYŽE - Obal na běžecké lyže

Vak Swix SINGLE, který je určen pro jeden pár běžeckých lyží.

Swix pásky na lyže

Pásky na skokanské lyže Swix, R0394.

Swix pásky na lyže

Dlouhé pásky na lyže Swix, R0391.

Swix svěrák na lyže

Skladný trojdílný svěrák na lyže

Swix SINGLE - Vak na lyže

Obal na lyže. Zcela vyztužený v oblasti vázání lze prodloužit ze 170cm na 190cm. Další vyztužení pro větší ochranu vázání. Hladké plátěné panely na koncích pro větší ochranu.

Swix F4 - Vosk na lyže

Vysoce kvalitní vosk Swix F4 s fluorem odpuzující vodu pro všechny typy lyží a snowboardů. Do všech sněhových podmínek. Naneste, vykorkujte a jeďte!

Swix ledvinka - dětský popruh na lyže

Ledvinka - dětský popruh Swix Harness, XT613.

Swix obal na sjezdové hole

Obal na sjezdové hole Swix SW18 je vyroben z polyesteru 900 denier s PU úpravou. Zip po celé délce. Pojme až 6 párů 155 cm holí. Karbonové panely na koncích pro větší ochranu a odolnost.

Svěrák na široké lyže Swix Power uni

Svěrák Swix Power na široké lyže do 155 mm. Střední díl je 30 mm dál od stolu oproti jiným svěrákům a je tak lépe zarovnán se zbývajícími podpůrnými svěráky. Drží patu a špičku lyží. Perfektní na skokanské a freeride lyže.

Swix N3 Uiversal - Tekutý vosk na lyže

Universální roztok na lyže s podporou stoupání, který ošetří skluznici a zajistí lepší skluz. Snadné nanesení díky aplikátoru.

Swix R0280 vak na běžecké lyže Single 210 cm

Uzavíratelný vak na běžecké lyže Single o maximální délce 210 cm pro bezpečnou přepravu vašeho vybavení. Ucho ve střední části pro snadný přenos. Vyrobeno z polyesteru typu 600D. Swix R0280 vak na běžecké lyže je určen pro jeden pár.