Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obal sony xperia p navod

Nalezeno:    807 produktů


MERCURY JELLY CASE SONY XPERIA E4g

Mercury JELLY CASE zadní kryt pro Sony Xperia E4g černá

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Silikonový obal Sony Xperia P (LT22i) - modrý

Obal z modrého kvalitního gelového materiálu. Obal je vyroben přímo pro mobilní telefon Sony Xperia P (LT22i). Obal chrání záda a boky telefonu, obal přesahuje přes okraje displeje a tím ho částečně chrání.Obal má otvory na konektory a fotoaparát. Mobil nemusíte z pouzdra při používání vyndávat. Výborná ochrana telefonu před poškozením.

Silikonový obal Sony Xperia P (LT22i) - průhledný

Obal z průhledného kvalitního gelového materiálu. Obal je vyroben přímo pro mobilní telefon Sony Xperia P (LT22i). (Ilustrační foto - otvory jsou na správném místě) Obal chrání záda a boky telefonu, obal přesahuje přes okraje displeje a tím ho částečně chrání.Obal má otvory na konektory a fotoaparát. Mobil nemusíte z pouzdra při používání vyndávat. Výborná ochrana telefonu před poškozením.

Ochranné sklo čočky Sony Xperia Sony Xperia: XZ1

Ochranné sklo, které slouží jako prevence před prasknutím čočky. Nyní za báječnou cenu! Návod na použití: 1) Za pomoci měkkého hadříku důkladně očistěte a odmastěte povrch displeje Vašeho přístroje. 2) Čočku vyleštěte do sucha. 3) Vybalte ochranné sklo z obalu. 4) Ochranné sklo opatrně přiložte na čočku. Začněte od prostředka displeje a postupujte pozvolným přitlačením do stran. Vytlačte všechny vzduchové bubliny a uhlaďte.

Antishock odolné HYBRID ochranné pouzdro pro Sony Xperia L1 - bílé

Kvalitní nárazuvzdorný ANTISHOCK obal HYBRID 2v1 pro mobilní telefon Sony Xperia L1