Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obojek se jmenem psa

Nalezeno:    1463 produktů


TRIXIE reflexní S

Obleček je ozdoben vzorem psí tlapky a má všité reflexní pásky.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

TRIXIE reflexní L

Obleček je ozdoben vzorem psí tlapky a má všité reflexní pásky.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

OBOJEK SE JMÉNEM ZDOBENÝ KO(R)ENÝ

Zdobený, kožený obojek pro psí slečnu, nebo psího mládence, do kterého vám vyrazíme jméno dle vašeho přání. Uprostřed tohoto obojku je "očko" na psí známku a u přazky je ještě jedno, které slouží k připnutí vodítka. Šíře obojku je 3cm. Délka obojku se měří přímo na určitého psa :-) Barva přírodní - béžová.V košíku uveďte do poznámky "jméno" a dále "obvod krku" pejska

Obojek pro psa Collar, oranžová

Chodíte se svým mazlíčkem často na procházky za šera nebo v noci? Pak se vám bude hodit tento svítící LED obojek se kterým ho uvidíte nejen vy, ale především řidiči, v případě, že přecházíte silnici. Světlo napájí 1 baterie CR2032, která je součástí balení.

Obojek pro dalšího psa ‑ přijímač ISZ

Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control 420, 620, 1020 a 1620. Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control 420, 620, 1020 a 1620. (Není kompatibilní se starými vysílači se žluto-červenou klávesnicí a vysílači d-control mini)

Obojek pro dalšího psa - přijímač IZ

Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control EASYsmall, EASY, 400, 600, 1000 a 1600. Obojek pro dalšího psa k výcvikové sadě d-control EASYsmall, EASY, 400, 600, 1000 a 1600. (Není kompatibilní se starými vysílači se žluto-červenou klávesnicí a vysílači d-control mini) Disponuje funkcemi impuls, zvuk.

Zázrak jménem Maggie - Skutečný příběh malého pouličního psa Maggie, který se naučil znovu milovat

Skutečný příběh malého pouličního psa Maggie. 17x postřelená a slepá fenka byla zachráněna z děsivých podmínek v Libanonu. Její paničce Kasey se podařilo naučit ji znovu milovat a důvěřovat lidem. Nyní žije Maggie šťastný život a všude, kam přijde rozdává radost. Vyprávění o bezpodmínečné lásce, neuvěřitelné cestě a chuti nikdy se nevzdávat.

Obojek pro dalšího psa DOG GPS X20

Náhradní obojek a přijímač pro vyhledávací GPS zařízení k DOG GPS X20. Náhradní obojek a přijímač pro vyhledávací GPS zařízení k DOG GPS X20. DOG GPS X20 je zařízení sloužící pro vyhledávání (lokalizaci) vašich psů až na vzdálenost 20 km. Skládá se z vysílače, který je umístěn na obojku psa a přijímače (ručního zařízení), na kterém psovod sleduje vzdálenost a směr k poloze psů. Vysílač svoji polohu získává z družic GPS a pomocí radiofrekvenčního signálu (RF) informaci o poloze vysílá do při...

IMAC Nylonový nastavitelný obojek pro psa růžový, XXL

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Nylonový obojek disponuje polstrováním na vnitřním obvodě, které zajišťuje pohodlné nošení. Je opatřen bezpečnostními reflexními prvky. Je garantovaný 7× vyšší tah než je hmotnost psa. Imac Nylonový nastavitelný obojek pro psa má karabinu pro snadné připojení vodítka.

Argi Obojek pro psa kožený hnědý vel. XL

Klasický obojek z ECO kůže je pohodlný a vyznačuje se vysokou odolností s možností upravit velikost přesně podle vašeho pejska. Dostupný ve 4 velikostech