Kde jsem:     >  Katalog

Odpeckovani tresni

Nalezeno:    6 produktů

Podobné fráze:Tescoma Odpeckovač třešní/oliv PRESTO

Tescoma Odpeckovač třešní/oliv PRESTO

Vynikající pro snadné odpeckování třešní, višní a oliv. Třešeň bez stopky vložte pod trn (olivy vkládejte na výšku) a odpeckovač stiskněte. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. 3 roky záruka.

169 Kč Více informací
Tescoma Odpeckovač třešní DELÍCIA

Tescoma Odpeckovač třešní DELÍCIA

Odpečkovač třešní Delícia značky Tescoma je vynikající pro snadné odpeckování čerstvých i kompotovaných třešní a višní. Vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Oceníte ho jako skvělého pomocníka při pečení nebo zavařování.

209 Kč Více informací
Tescoma odpeckovač třešní DELÍCIA 630069

Tescoma odpeckovač třešní DELÍCIA 630069

Vynikající pro snadné odpeckování čerstvých i kompotovaných třešní a višní. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. 3 roky záruka.

209 Kč Více informací
Tescoma Odpeckovač třešní Handy (643630)

Tescoma Odpeckovač třešní Handy (643630)

Odpeckovač třešní handy je vynikající pro snadné a rychlé odpeckování čerstvých, kompotovaných i mražených třešní bez poškození dužiny. Vykrajovací trn je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu a silikonu. Dno je opatřeno protiskluzovou úpravou pro komfortní a bezpečné použití. Pomocník k nezaplacení!

529 Kč Více informací
GRIZLY Datle sušené 1000 g

GRIZLY Datle sušené 1000 g

GRIZLY Datle sušené 1000 g Administrativní zařazení: sušené ovoce jednodruhové vypeckované Složení: Datle 100%, odrůda Aseel Výrobek může obsahovat pecky, stopy arašídů, jiných ořechů, lepku, oxidu siřičitého a sezamu NESÍŘENÉ, NESLAZENÉ Země původu: Írán, Pákistán Balení: Vakuováno (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Datle jsou bohatým a významným zdrojem draslíku, chromu, železa a vitamínů B. Jedná se o bohatý a rychlý energetický zdroj pro lidský...

89 Kč Více informací
GRIZLY Meruňky sušené 1000 g

GRIZLY Meruňky sušené 1000 g

GRIZLY Meruňky sušené 1000 g Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové Složení: Meruňky, oxid siřičitý Výrobek může obsahovat pecky, stopy arašídů, jiných ořechů, lepku, oxidu siřičitého a sezamu Země původu: Turecko,Tadžikistan, Balení: Vakuováno (při přepravě může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu ovoce) Stejně jako ostatní sušené ovoce, i meruňky jsou koncentrovaným zdrojem energie a živin. Obsahují živiny: vitamín B...

179 Kč Více informací