Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Odvlhcovac do malych prostor

Nalezeno:    1566 produktů


Sedací souprava do L rozkládací Beinna

Šířka 250 cm, plocha na spaní 202 x 127 cm. Menší rohová sedačka vhodná do malých bytů. Pod sedací častí je spací a úložný prostor. Možnost zvolit si svou barvu čalounění a stranu rohu sedací soupravy.

KUSCHELWEICH Sommerliebe - 3 ks vonné sáčky do skříně

Kuschelweich Sommerliebe vonné sáčky do skříně s okouzlující vůní letní svěžesti. Umísťují se do šatníku mezi prádlo nebo do jiných malých prostor. Krásně provoní vyprané prádlo a celý byt.

KUSCHELWEICH Sommerwind - 3 ks vonné sáčky do skříně

Kuschelweich sommerwind vonné sáčky do skříně s okouzlující vůní letního vánku. Umísťují se do šatníku mezi prádlo nebo do jiných malých prostor. Krásně provoní vyprané prádlo a celý byt. 

Vonný vosk do aromalampy - Lake Sunset

Doba provonění:přibližně 8 hodin Popis vůně: (Západ slunce u jezera) Poklidná krása zlatých slunečních paprsků, klouzajících po klidné modré hladině. Svými pižmovými tóny tato kompozice budí dojem soumraku. Intenzita vůně je střední. Popis provedení: Rozpuštěný vonný vosk provoní velmi rychle celý byt. Můžete ho také tuhý vložit do malých prostor a těšit se ze svěžesti dlouhé týdny. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po s...

Yankee Candle Papírová visačka do auta Leather 1 ks

Papírová visačka do auta Leather přináší originální vůni kůže, kterou si zamilujete. Můžete je použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Jejich speciální formule neutralizuje pachy.

Vonný vosk do aromalampy - Peony

Doba provonění:přibližně 8 hodin Popis vůně: PEONY (Pivoňka) Bohatá vůně nejžádanější jarní květiny láká svou sladkou zářivostí. Vrchol: sladká pivoňka. Srdce: růžová pivoňka. Základ: bílá dřeva. Popis provedení: Rozpuštěný vonný vosk provoní velmi rychle celý byt. Můžete ho také tuhý vložit do malých prostor a těšit se ze svěžesti dlouhé týdny. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se zn...

Vonný vosk do aromalampy - Verbena

Doba provonění:přibližně 8 hodin Popis vůně: Kvetoucí verbena v kombinaci s citrusy a krémovou vanilkou vytváří čistou a osvěžující květinovou vůni. Vrchní tóny tvoří citrusy, střední verbena a základ vanilka. Popis provedení: Rozpuštěný vonný vosk provoní velmi rychle celý byt. Můžete ho také tuhý vložit do malých prostor a těšit se ze svěžesti dlouhé týdny. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztu...

Yankee Candle Papírová visačka do Pink sands 1 ks

Papírová visačka do auta Pink Sands s vůní růžových písků v kombinaci s květinovými tóny a sladkou vanilkou dokonale provoní vaše auto. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Jejich speciální formule neutralizuje pachy.

Yankee Candle Vonné kolíčky do auta Clean Cotton 4 ks

Vonné kolíčky do auta Clean Cotton® vám přináší čistou vůni bavlny. Můžete je použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Jejich speciální formule neutralizuje pachy.

Yankee Candle Luxusní visačka do auta Clean Cotton 1ks

Luxusní visačka do auta Clean Cotton s jemnou vůní bavlny v kombinaci se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu provoní váš vůz. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Její speciální formule neutralizuje pachy.

Yankee Candle Papírová visačka do auta Shea Butter 1 ks

Papírová visačka do auta Shea Butter™ v sobě skrývá teplou uklidňující vůni bambuckého másla. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Její speciální formule neutralizuje pachy.

Yankee Candle Papírová visačka do auta Fluffy Towels 1 ks

Papírová visačka do auta Fluffy Towels v sobě skrývá platinovou vůni čerstvě nařezaných růží z anglické zahrady. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Její speciální formule neutralizuje pachy.

Yankee Candle Luxusní visačka do auta Lemon Lavender 1 ks

Luxusní visačka do auta Lemon Lavender v sobě ukrývá pudrově svěží směs šťavnatého citrónu a sladkých levandulových květů. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Její speciální formule neutralizuje pachy.