Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Omalovanka pro nejmensi neuveden

Nalezeno:    44 produktů


Pro nejmenší – ĆÁRY se samolepkami - neuveden

Domaluj déšt - svislé čáry. Domaluj kytaristovi struny - vodorovné čáry. Domaluj ježkovi špičaté ostny - klikaté čáry. Domaluj sněhulákům břicha - kroužky. Domaluj duhu - obloučky. Domaluj motýlkovi křídla - spirály. Domaluj ovečce huňatý kožíšek - vlnovky. Dolep samolepky na správná místa. Tyto a ješte další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou si zde procvičí ruku při domalování a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při výběru a nalepování samolepek.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Barevně pro nejmenší I. - kontrasty - neuveden

Knížka z pevného papíru plná obrázků vysoce kontrastních vzorů,tvarů a barev. Je určena nejmenším dětem, kterým se teprve vyvíjí zrak a je pro ně důležitá správná zraková stimulace. Knihu doporučujeme jako následnou po Černobíle pro nejmenší (vhodná již od narození) a Černobíle pro nejmenší II s červenou (ta vhodná od 5. měsíce věku). Knihu můžete použít i jako uklidňující prvek pro plačící dítě, které bude fascinováno vysokým kontrastem barev. Knihu doporučujeme i pro děti se zrakovým postižením, pro nedonošené děti, děti s vadami koncentrace.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

Svojtka Pro nejmenší - Zábava pro chlapečky se samolepkami - neuveden

Kniha pro chlapečky od 2 do 3 let. Najdou v ní množství zábavných úkolů a ještě zjistí svou šikovnost při výběru a nalepování samolepek.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Malování pro nejmenší

Obsahuje 20 černo-bílých perokreseb se speciální vrstvou, která zabraňuje dětem přetahovat.

Více informací
od 42 Kč
Koupit nejlevněji

Encyklopedie Larousse pro nejmenší

Všeobecná encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je obklopuje. Tematicky je rozdělena do sedmi tematických okruhů: lidské tělo, město, historie, příroda, zvířata, svět a vesmír, a každé z nich představuje srozumitelným a přitažlivým způsobem, pomocí krátkých informativních textů, přehledných piktogramů a četných názorných obrázků. Tuto knihu budete číst s dětmi znovu a znovu.

Více informací
od 302 Kč
Koupit nejlevněji

SVOJTKA Knížka Pro nejmenší – protiklady

Kniha pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou se seznámí s protiklady a ještě zjistí svou šikovnost při výběru a nalepování samolepek!

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

omalovánky pro nejmenší: Strawberry

Omalovánky pro nejmenší, ke každé kontuře barevná předloha.

Více informací
od 9 Kč
Koupit nejlevněji

SVOJTKA Knížka Pro nejmenší – chlapečci

S čím si chlapeček rád hraje? Podívej se na předlohu, domaluj obrázek a dotvoř jej samolepkami. Co se během závodu ztratilo z auta? Vybarvi auto podle předlohy a dolep samolepky ztracených předmětů. Co chybí na obrázku s vrtulníkem? Vybarvi vrtulník podle předlohy, najdi a dotvoř obrázek samolepkami, které chybějí. Proč jsou tyhle mašinky různé? A co té vpravo chybí? Nalep samolepky na správná místa a vybarvi mašinku podle předlohy. Tyto a ješte další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou si zde procvičí ruku při domalování a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při plnění jednoduchých úkolů a při výběru a nalepování samolepek.

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Svojtka Pro nejmenší Barvy

Barvy a vzory jsou zaměřeny na rozvoj logiky, hmatu a poznávání barev. Díky zjednodušeným obrázkům se děti seznamují s novými slovy a rozšiřují tak svoji slovní zásobu.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Pro nejmenší – HOLČIČKY se samolepkami

<p><span>Nakreslenými čarami spoj motýly a květiny stejných barev. Nalep samolepky stejných barev, jako mají šaty víl. Najdi knoflíky a zakroužkuj je. Spojením teček dokonči obrázky. Přeškrtni věci, které nepatří do dětského pokoje. Dolep samolepky na správná místa. Tyto a mnohé další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro holčičky od 2 do 3 let. Nejenže se s touto knížkou zabaví, ale ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při výběru a nalepování samolepek.</span></p>

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Knižní Klub Puzzle pro nejmenší: Počítání

Tematické kufříky-boxy, které obsahují 28 velkých dílů puzzle ideálních pro malé ruce, nástěnný plakát a 16stránkovou knížku, jsou určeny pro nejmenší děti od tří do pěti let. Skládáním puzzle s důvěrně známými obrázky se dítě učí prvnímu počítání, nazývá předměty každodenní potřeby a poznává první zvířátka. Při sestavování puzzle mu pomáhá nástěnný plakát i knížka, které se vzájemně doplňují a podporují hravé učení.

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

Wiky Rozkládací knížka krtek pro nejmenší

Pogumovaná knížka pro nejmenší, s motivem krtečka.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Čísla pro nejmenší: Sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818771)

Sešity obsahují 32 stran plných zábavných úkolů pro děti předškolního věku.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Jiri Models Logické myšlení pro nejmenší: Sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818788)

Sešity obsahují 32 stran plných zábavných úkolů pro děti předškolního věku.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Knižní Klub Puzzle pro nejmenší Zvířátka BOX (978-80-242-5714-3)

Jak vypadá želva, pejsek, či zajíček? Nádherně ilustrované dřevěné vkládací puzzle s motivem zvířátek je skvělým dárkem pro vaše nejmenší. Jednotlivé dílky lze použít při hře i jako samostatné postavi

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

První encyklopedie vesmíru: Příručka pro nejmenší čtenáře (978-80-7549-343-9)

První svazek série pro malé čtenáře a začínající spisovatele, věnovaný vesmíru. V encyklopedii děti najdou informace o tom, jak vznikla sluneční soustava, poznají její planety a vydají se na cestu do hlubin tajemného vesmíru. Poutavé texty provázejí názorné ilustrace a úchvatné fotografie ukazující vesmír v celé jeho kráse. Se stručnými fakty a zábavnými kvízy se získávání nových informací stane zábavou.

Více informací
od 222 Kč
Koupit nejlevněji

Infoa Lodě - neuveden

Díváš se v noci s údivem na hvězdy? Fascinuje tě hluboký vesmír a chceš se dozvědět, co všechno se v něm ukrývá? Otevři tuto knížku a nahlédni pod jedno z mnoha odklápěcích okének. Na stránkách prozkoumáš rakety, sondy a vesmírné stanice. Zjistíš, kdo byla Lajka, jak se jmenoval první člověk ve vesmíru, co všechno musí vydržet kosmické plavidlo a jaký výcvik podstupují astronauti. Získáš informace o chystané misi na Mars a překvapí tě smělé plány vědců do budoucna. Vesmír je nekonečný a jeho poznávání začíná právě ZDE!

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Pohádky - neuveden

Výběr těch nejlepších pohádek od Boženy Němcové, Karla Jaromíra Erbena na 10 CD. Potrestaná pýcha, O Smolíčkovi, Čert a Káča, Sůl nad zlato, Popelka, Sněhurka, Studna zlodějů, Obušku, z pytle ven!...

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Librex Doprava - neuveden

Obsahuje 10 naučných kostek různé velikosti. Pomocí barevných obrázků učí děti anglická slovíčka, počítání a barvy. Formou hry zlepšuje motoriku, koordinaci „oko-ruka“ a rozvíjí představivost.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Jiri Models Jiri Models Sešit aktivit - Barvy a tvary pro nejmenší - 1876-4

<p><strong>Jiri Models Se&scaron;it aktivit </strong></p> <p><strong>Barvy, tvary, spojov&aacute;n&iacute;, dokreslov&aacute;n&iacute;, h&aacute;d&aacute;n&iacute;</strong>, geometrick&eacute; tvary se staly n&aacute;mětem tohoto praktick&eacute;ho se&scaron;itu, kter&yacute; děti mohou využ&iacute;t pro tr&eacute;nink z&aacute;kladn&iacute;ch &uacute;konů.</p> <p>Mal&iacute; před&scaron;kol&aacute;čci si mohou postupně proj&iacute;t 32&nbsp;stran pln&yacute;ch z&aacute;bavn&yacute;ch &uacute;kolů doplněn&yacute;ch o t&eacute;matick&eacute; obr&aacute;zky.</p> <p><strong>Kupte dětem se&scaron;it pln&yacute; aktivit!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</strong> pro děti<strong> od 3 let</strong><br /> Rozměr: 21&nbsp;x 28&nbsp;cm</p>

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Cpress Auta - neuveden

Publikace AUTA: Velký obrazový průvodce zahrnuje celé dějiny automobilismu a automobilu, od prvních vozů z 80. let 19. století až po současnost.. Vývoj automobilového sportu je popsán po jednotlivých desetiletích a dokumentován fotografiemi a popisy nejznámějších značek a modelů. V knize je obsaženo přes 2 000 automobilových modelů, s fotografiemi a technickými údaji. Najdete zde každý vůz od A do Z, všechno od Adlera po Zundapp, od Lady po Lamborghini a od Mazdy po Maserati.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Jiri Models Jiri Models Sešit aktivit - Sčítání - pro děti od 3 let 1875-7

Sešity obsahují 32 stran plných zábavných úkolů pro děti předškolního věku.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Quercetti 4162 - Daisy Basic Chiodoni

<p><strong>Quercetti Daisy Basic Chiodoni</strong></p> <p>Plastická hrací deska se zaoblenými tvary je připravena pro děti od 12 měsíců. Holčičky a kluci mohou zkoušet vkládat 12 různobarevných dílků do 12 otvorů v pružné podkladní desce. S dílky si děti mohou osvojit rozpoznávání barev a tvarů.</p> <p><strong>Přednosti:</strong></p> <ul> <li>rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu</li> <li>vysoce kvalitní materiál,omyvatelný, nerozbitný</li> <li>plně kompatibilní s ostatními stavebnicemi řady Geokid</li> </ul> <p><strong>Vyberte dětem jednu z vysoce kvalitních stavebnic Quercetti!</strong></p> <p><strong>Vhodné</strong> pro děti <strong>od 12 měsíců</strong><br /> Materiál: plast<br /> Počet dílů: 13<br /> Země původu: <strong>Itálie</strong></p>...

Více informací
od 230 Kč
Koupit nejlevněji