Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Only svetry svetr damsky ruzova

Nalezeno:    18 produktů


Braz dámský svetr Barva: růžová, Velikost: XS

Dámské svetry Braz se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a moderním designem. Pro výrobu tohoto produktu byly použity vysoce kvalitní materiály a to konkrétně 65% bavlna, 35% polyester. Značka Braz je dobrá volba pokud očekáváte vysokou kvalitu, příjemné materiály a moderní design. Podívejte se také na další produkty od Braz.

Gant dámský svetr Barva: růžová, Velikost: 44

Dámské svetry Gant se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a moderním designem. Pro výrobu tohoto produktu byly použity vysoce kvalitní materiály a to konkrétně 42% bavlna, 33% polyester, 3% elastan, 22% lyocell. Značka Gant je dobrá volba pokud očekáváte vysokou kvalitu, příjemné materiály a moderní design. Podívejte se také na další produkty od Gant.

Calvin Klein dámský svetr Barva: růžová, Velikost: S

Dámské svetry Calvin Klein se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a moderním designem. Pro výrobu tohoto produktu byly použity vysoce kvalitní materiály a to konkrétně 100% bavlna. Značka Calvin Klein je dobrá volba pokud očekáváte vysokou kvalitu, příjemné materiály a moderní design. Podívejte se také na další produkty od Calvin Klein.

Fred Perry dámský svetr Barva: růžová, Velikost: L

Dámské svetry Fred Perry se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a moderním designem. Pro výrobu tohoto produktu byly použity vysoce kvalitní materiály a to konkrétně 15% vlna, 45% akryl, 40% alpaca. Značka Fred Perry je dobrá volba pokud očekáváte vysokou kvalitu, příjemné materiály a moderní design. Podívejte se také na další produkty od Fred Perry.