Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ostatni nabytek

Nalezeno:    1117 produktů


MEBLINE Skříň 2D 200 AF78 ALFA Canyon Arctic Pine

Rozměry: Šířka 200cm Výška 215cm Hloubka 60cm Dostupné barvy: Canyon Arctic Pine Dodatečné informace: Nábytek vyrobený z laminované desky. Nábytek včetně instrukcí určený pro samostatnou montáž. Fotografie:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

Noha rektifikační Al - 40x40/60mm

Noha rektifikační Al rektifikační noha vyrovnává nábytek umístěný na podlaze s nerovným povrchem, nastavením správné výšky dané rektifikační nohy zamezíte viklání nábytku ze strany na stranu rozměr (základna / výška): v tabulce s variantami materiál: hliník

MEBLINE Skříň 2D 180 AF17 ALFA Dub Sonoma světly laminát

Rozměry: Šířka 180cm Výška 215cm Hloubka 60cm Dostupné barvy: Dub Sonoma světly laminát Dodatečné informace: Nábytek vyrobený z laminované desky. Nábytek včetně instrukcí určený pro samostatnou montáž. Fotografie:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Skříňka závěsná 1D TA03 TALINA Antracytová Laminát

Rozměry: Šířka 40cm Výška 135cm Hloubka 38cm Dostupné barvy: Antracytová Laminát Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému TALINA:

MEBLINE Šatník se zrcadlem 270 GX69 GALAXY

Rozměry: Šířka 270cm Výška 210cm Hloubka 61cm Dostupné barvy: Dub Monastery + černé sklo Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a ABS dýhy. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Čtvercový stolek BT98 BOTA Bílý / Beton Colorado

Rozměry: Šířka 70cm Výška 55cm Hloubka 70cm Dostupné barvy: Bílý / Beton Colorado Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Díly systému BOTA: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Šatník se zrcadlem 2D BE58 BETA

Rozměry: Šířka 221cm Výška 210cm Hloubka 61cm Dostupné barvy: Dub san remo jasné / Bílé Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a PVC dýha. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Šatník 2D 180 BE76 BETA

Rozměry: Šířka 180cm Výška 210cm Hloubka 61cm Dostupné barvy: Dub monastery / Dub monastery + černá Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a PVC dýha. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Vitrína TL05 TOLEDO Bílý / Bílý lesk + Dub san remo

Rozměry: Šířka 61cm Výška 204cm Hloubka 39cm Dostupné barvy: Bílý / Bílý lesk + Dub san remo Dodatečné informace: Možnost zakoupení LED osvětlení. Nábytek z vysoce kvalitní laminované desky. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):