Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ostatni nabytek

Nalezeno:    1088 produktů


MEBLINE Šatní 5D se zrcadlem MT21 MONTREAL

Rozměry: Šířka 225cm Výška 213cm Hloubka 60cm Dostupné barvy: Bílá / bílá lesk + Dub grandson Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a PVC dýha. Fotografie: Díly systému MONTREAL: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

Danish Style Jídelní stůl Only, 190 cm

Jídelní stůl Only je velký kuchyňský stůl se dvěma zásuvkami, který dobře doplní ostatní nábytek ve venkovském stylu Only. Designový nábytek Only od dánské značky Danish Style se vyznačuje tradiční formou a materiály ve velmi kvalitním zpracování.

Stretch folie černá 500mm/150m

Stretch folie černá 500mm/150m Kvalitní silná ruční průtažná fólie vhodná k balení expedičního materiálu před poškozením nebo znehodnocením. Stabilizace zboží na paletách při expedici, chrání nábytek a spotřebiče před poškozením při stěhování, malování, anebo při dlouhodobějším uskladnění proti prachu. Fólie má vynikající elektrostatickou přilnavost, vysokou pevnost a průtažnost. Dokonale se přizpůsobí balenému materiálu, snadno se stříhá a tvaruje, je lehce omyvatelná. síla: 23my šířka: 500mm...

MEBLINE Vysoký komoda 1D2SZ TA62 TALINA Bílý Supermat / Dub Grandson

Rozměry: Šířka 105cm Výška 142cm Hloubka 42cm Dostupné barvy: Bílý Supermat / Dub Grandson Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Včetně LED osvětlení. Fotografie:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému TALINA:

MEBLINE Vitrína závěsná s policí BT04 BOTA Bílý / Beton Colorado

Rozměry: Šířka 152cm Výška 142cm Hloubka 35cm Dostupné barvy: Bílý / Beton Colorado Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Včetně LED osvětlení. Fotografie:   Díly systému BOTA:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

Umělý ratan Servírovací příborník mocca

Příborník moccaDotáhněte styl svého domova k dokonalosti a slaďte doplňky se svou ratanovou sestavou.- Pomocník, který Vám ušetří spousty kroků z kuchyně na Vaši terasu - Přinese radost a chuť stolovat ve Vaší zahradě, na terase - Originální doplněk z umělého ratanu stejné kolekce jako ostatní sortiment pod označením "mocca"- Příborníkem z umělého ratanu překvapíte jistě každou příchozí návštěvu- Jedná se o praktický a zároveň velmi esteticky působící doplněk Vašeho stolování.- Ideální použití ...

MEBLINE Konferenční stolek TA99 TALINA Bílý Supermat / Dub Grandson

Rozměry: Šířka 110cm Výška 46cm Hloubka 60cm Dostupné barvy: Bílý Supermat / Dub Grandson Oslo Pine / Antracytová Laminát  Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému TALINA:

MEBLINE Šatník GALAXY 200

Rozměry: Šířka 200cm Výška 210cm Hloubka 61cm Dostupné barvy: Bílé / Dub beaufort + Bílé Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a ABS dýhy. Posuvné dveře pohybují na kovových sklíčka. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Noční stolek BE22 BETA

Rozměry: Šířka 46cm Výška 55cm Hloubka 41cm Dostupné barvy: Dub san remo jasné / Bílé Dub monastery / Dub monastery + černá Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a PVC dýha. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

Umělý ratan Servírovací podnos mocca

Cenová AKCE 590,- KčTablet - podnos moccaDotáhněte styl svého domova k dokonalosti a slaďte doplňky se svou ratanovou sestavou.- Pomocník, který Vám ušetří spousty kroků z kuchyně na Vaši terasu - Přinese radost a chuť stolovat ve Vaší zahradě, na terase nebo třeba jen piknikovat na trávě- Originální doplněk z umělého ratanu stejné kolekce jako ostatní sortiment pod označením "mocca"- Tablet je možné použít na bezpočet způsobů:Může nahradit stolek - podnos na sofa nebo podnožku, která není dop...

MEBLINE Komoda 3SZ TA27 TALINA Oslo Pine / Antracytová Laminát

Rozměry: Šířka 200cm Výška 109cm Hloubka 42cm Dostupné barvy: Oslo Pine / Antracytová Laminát Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. LED osvětlení za příplatek (25PCBI12). Fotografie:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému TALINA:

MEBLINE Vitrína 4D QU12 QUARTZ Bílý / Bílý lesk - Černé sklo

Rozměry: Šířka 78cm Výška 196cm Hloubka 43cm Dostupné barvy: Bílý / Bílý lesk - Černé sklo Dodatečné informace: Osvětlení skleněné police ve standardní nabídce. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému QUARTZ: