Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ostatni nabytek

Nalezeno:    1117 produktů


MEBLINE Komoda 2D2SZ QU47 QUARTZ Bílý / Bílý lesk - Černé sklo

Rozměry: Šířka 186cm Výška 71cm Hloubka 43cm Dostupné barvy: Bílý / Bílý lesk - Černé sklo Dodatečné informace: Osvětlení skleněné police ve standardní nabídce. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému QUARTZ:

MEBLINE Komoda 2D3SZ VEN25 VENTO H Bílý

Rozměry: Šířka 180cm Výška 81cm Hloubka 35cm Dodatečné informace: LED bílý osvětlení za příplatek(23AA0004). Nábytková deska o tloušťce 15 mm zakončená nábytkovou folií. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Komoda 2D4SZ BT26 BOTA Bílý / Beton Colorado

Rozměry: Šířka 140cm Výška 86cm Hloubka 37cm Dostupné barvy: Bílý / Beton Colorado Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. LED osvětlení za příplatek (2400AO02). Fotografie:   Díly systému BOTA:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Vitrína úzký - levý HR05 HEKTOR

Rozměry: Šířka 60cm Výška 207cm Hloubka 37cm Dostupné barvy: Bílý laminát / Bílá lesk + membrána Dodatečné informace: Bílé LED osvětlení - za příplatek. Nábytek ze systému HEKTOR má tichou funkci zavírání. Nábytek z vysoce kvalitní laminované desky. Fotografie: Díly systému HEKTOR: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Komoda 3D3SZ HR25 HEKTOR

Rozměry: Šířka 160cm Výška 92cm Hloubka 37cm Dostupné barvy: Bílý laminát / Bílá lesk + membrána Dodatečné informace: Nábytek ze systému HEKTOR má tichou funkci zavírání. Nábytek z vysoce kvalitní laminované desky. Bílé LED osvětlení - za příplatek. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému HEKTOR:

MEBLINE Komoda vysoká 2D2SZ WD42 WIDIN Dub Ribbec / Černý

Rozměry: Šířka 103cm Výška 141cm Hloubka 40cm Dodatečné informace: Úchytka – hliníková / malovaná / černá. Nábytek je vyrobený z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky zakončená folií finish. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému WIDIN:  

Stretch folie bílá 150m - 50cm

Stretch folie bílá 150m Kvalitní silná ruční průtažná fólie vhodná k balení expedičního materiálu před poškozením nebo znehodnocením. Stabilizuje zboží na paletách při expedici, chrání nábytek a spotřebiče před poškozením při stěhování, malování, anebo při dlouhodobějším uskladnění proti prachu. Má vynikající elektrostatickou přilnavost, vysokou pevnost a průtažnost. Dokonale se přizpůsobí balenému materiálu, snadno se stříhá a tvaruje, je lehce omyvatelná. neprůhledná barva snižuje riziko vyk...

Stretch folie modrá 150m - 50cm

Stretch folie modrá 150m Ruční stretch fólie je určena pro fixaci a ochranu zboží na paletách. Je vhodná k balení expedičního materiálu před poškozením nebo znehodnocením. Chrání nábytek a spotřebiče před poškozením při stěhování, malování, anebo při dlouhodobějším uskladnění proti prachu. Fólie má vynikající elektrostatickou přilnavost, vysokou pevnost a průtažnost. Dokonale se přizpůsobí balenému materiálu, snadno se stříhá a tvaruje, je lehce omyvatelná. neprůhledná barva snižuje riziko vyk...

MEBLINE Šatník se zrcadlem GALAXY 200

Rozměry: Šířka 200cm Výška 210cm Hloubka 61cm Dostupné barvy: Dub San remo tmavá / Dub San remo tmavá Dodatečné informace: Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a ABS dýhy. Posuvné dveře pohybují na kovových sklíčka. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Komoda 2D2SZ2K MV25 MOVE Bílý supermatt / Palazzo

Rozměry: Šířka 220cm Výška 81cm Hloubka 46cm Dostupné barvy: A - Bílý supermatt / Palazzo B - Šedý supermatt / Palazzo Dodatečné informace: Vysoce kvalitní nábytková deska. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému MOVE: