Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ostatni nabytek

Nalezeno:    1088 produktů


Stretch folie modrá 150m - 50cm

Stretch folie modrá 150m Ruční stretch fólie je určena pro fixaci a ochranu zboží na paletách. Je vhodná k balení expedičního materiálu před poškozením nebo znehodnocením. Chrání nábytek a spotřebiče před poškozením při stěhování, malování, anebo při dlouhodobějším uskladnění proti prachu. Fólie má vynikající elektrostatickou přilnavost, vysokou pevnost a průtažnost. Dokonale se přizpůsobí balenému materiálu, snadno se stříhá a tvaruje, je lehce omyvatelná. neprůhledná barva snižuje riziko vyk...

MEBLINE Police MV01 MOVE Bílý supermatt / Palazzo

Rozměry: Šířka 150cm Výška 22cm Hloubka 22cm Dostupné barvy: A - Bílý supermatt / Palazzo B - Šedý supermatt / Palazzo Dodatečné informace: Vysoce kvalitní nábytková deska. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému MOVE:

MEBLINE Komoda 2D3SZ TU26 TULSA Bílý laminát / Bílý lesk

Rozměry: Šířka 180cm Výška 86cm Hloubka 39cm Dostupné barvy: Bílý laminát / Bílý lesk Dub Grandson / Dub Grandson Dodatečné informace: Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Nábytek z vysoce kvalitní laminované desky. Zaoblené okraje předních částí. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému TULSA:  

MEBLINE Komoda RTV 1D1K WD40 WIDIN Dub Ribbec / Černý

Rozměry: Šířka 183cm Výška 61cm Hloubka 50cm Dostupné barvy: Dub Ribbec / Černý Dodatečné informace: Úchytka – hliníková / malovaná / černá. Nábytek je vyrobený z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky zakončená folií finish. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému WIDIN:

MEBLINE Šatní 4D se zrcadlem HR20 HEKTOR

Rozměry: Šířka 180cm Výška 213cm Hloubka 60cm Dostupné barvy: Bílá laminát / Bílá vysoká lesk + membrána Dub sonoma tmavě laminovaný / pískově šedý lesk + membrána Dodatečné informace: Nábytek ze systému HEKTOR má tichou funkci zavírání. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a PVC dýha. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Skříň 2D 180 KI56 KIRSTEN Bílý / Colorado beton

Rozměry: Šířka 180cm Výška 213cm Hloubka 60cm Dostupné barvy: Bílý / Colorado beton Dodatečné informace: PUSH TO OPEN system. Šatní police (x3) 88/2/55cm za příplatek. (26S79C51) LED osvětlení za příplatek. (26000016) Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Skříň 2D IN19 INDIRA Dub Monastery / Dub Monastery - Černé sklo

Rozměry: Šířka 258cm Výška 215cm Hloubka 62cm Dostupné barvy: Dub Monastery / Dub Monastery - Černé sklo Dodatečné informace: Nábytek vyrobený z laminované desky o tloušťce 16 mm. Nábytek včetně instrukcí určený pro samostatnou montáž. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie:     Díly systému INDIRA:   Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Moderní komoda HR43 HEKTOR

Rozměry: Šířka 136cm Výška 92cm Hloubka 39cm Dostupné barvy: Dub sonoma tmavě laminovaný / pískově šedý lesk + membrána Bílá laminát / Bílá vysoká lesk + membrána (dražší variantu) Dodatečné informace: Nábytek ze systému HEKTOR má tichou funkci zavírání. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky a PVC dýha. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

MEBLINE Komoda s barem 2D3SZ1K WD46 WIDIN Dub Ribbec / Černý

Rozměry: Šířka 157cm Výška 124cm Hloubka 40cm Dodatečné informace: LED bílé osvětlení je možné zakoupit za příplatek.(25MTBI12). Úchytka – hliníková / malovaná / černá. Nábytek je vyrobený z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky zakončená folií finish. Nábytek je možné zakoupit v sestavách, tak i samostatně. Fotografie: Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení): Díly systému WIDIN: