Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Palmy do interieru

Nalezeno:    10 produktů


Emako Sedák na židli, vzor palmy v zelené barvě, čtvercový

Sedák na židli je skvělé řešení pro ty, kdo by chtěli dodat svěží podobu interiéru své jídelny nebo kuchyně, aniž by přitom nesli velké výdaje. Sedáky jsou totiž levné a jejich netuctový střih a vzrušující barevnosti naprosto promění styl zařízení. Mezi takové nepochybně patří sedák s motivem palmy v zelené barvě.

Prasátko malé PIG

Prasátko vyrobené z tropického dřeva.Pěkná ruční práce, hlava a nožičky jsou z teaku a tělo z kokosové palmy.Dekorace určená nejen do interiéru, ale může stát celoročně na zahradě či terase.Prasátko dle přání může být lakované, olejované, nebo v přírodní neošetřené verzi.

Kachna z tropického dřeva KAČKA

Kachna vyrobená z tropického dřeva.Pěkná ruční práce, hlava a nožičky jsou z teaku a tělo z kokosové palmy.Dekorace určená nejen do interiéru, ale může stát celoročně na zahradě či terase.Kachna dle přání může být lakovaná, olejovaná, nebo v přírodní neošetřené verzi.

JAHU collections 8-dílná sada povlečení na 2 postele KARIN - s prostěradlem 220x230cm

Lehnout si do písku u moře a koukat na palmy? Věřte, že v posteli je to pohodlnější a KARIN vám stejně přinese trochu té exotiky až domů. Minimalistický florální potisk na neutrální bílé se hodí do každého interiéru. Od hlavy až k patě. Od matrace až po poslední polštářek. 8 kusů povlečení, jeden luxusní spánek. Díky jednotnému designu bude vaše ložnice působit čistě. Upraveně a svěže. Nemusíte dlouze přemýšlet, jak sladit polštářky s peřinami. Tohle je takové all inclusive světa povlečení. ...

Emako Čtvercový polštář na židli v černé a bílé barvě, 8x38 cm

Sedák na židli je dokonalý nápad pro ty, kdo chtějí dodat svěží charakter interiéru své kuchyně nebo jídelny, aniž by přitom nesli velké finanční náklady. Sedáky totiž nejsou drahé a jejich originální design a zajímavá barevnost naprosto promění charakter zařízení. Mezi takové nepochybně patří sedák s motivem palmy v šedé barvě.