Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Palmy do zahrady

Nalezeno:    5 produktů

Podobné fráze:Emako Polstr na lehátko na zavazování, motiv palmy v černé barvě, 120 x 50 cm

Polstr na lehátko na zavazování je skvělý patent pro ty, kdo chtějí dodat svěží klima zařízení své terasy nebo zahrady, aniž by přitom nesli značné finanční náklady. Tyto polstry jsou totiž levné a díky jejich výjimečnému designu a nevšední barevnosti naprosto transformují styl zařízení. Mezi takové nepochybně patří polstr na lehátko s motivem palmy v černé barvě.

Kuba

Kuba vás očaruje svým karibským klimatem, nádhernými plážemi, rozlehlými národními parky, povětšinou kouzelně restaurovanými centry starých měst a strhující karibskou chutí do života – sluncem a mořem, rumbou a rumem. Na plážích – a je jich tu kolem 300 – se ostrov ukazuje ze své nejlepší stránky, písek je běloučký a jemný jako pudr. Tropický ráj láká jmény jako Varadero, Vayo Coco nebo Costa Esmeralda – jmény míst, kde šelestí palmy, ve slunci se třpytí tyrkysové moře a tropický vánek ochlazuj...

Emako Čtvercový polštář na židli v černé a bílé barvě, 8x38 cm

Sedák na židli je dokonalý nápad pro ty, kdo chtějí dodat svěží charakter interiéru své kuchyně nebo jídelny, aniž by přitom nesli velké finanční náklady. Sedáky totiž nejsou drahé a jejich originální design a zajímavá barevnost naprosto promění charakter zařízení. Mezi takové nepochybně patří sedák s motivem palmy v šedé barvě.