Kde jsem:     >  Katalog

Panasonic sc pmx

Nalezeno:    3 produkty


Panasonic SC-PMX92

Panasonic SC-PMX92

Minisystém - s reproduktory o výkonu 120 W, FM, DAB+ a RDS rádio s 50 předvolbami, digitální optický vstup, RCA/Cinch a USB, reproduktorový výstup a sluchátkový výstup, podpora MP3, FLAC, AIF a DSD, Bluetooth, přehrávaná média: CD a USB flash disk, automatické ladění a dálkové ovládání Výkonný mikrosystém Panasonic SC-PMX92 s moderní Bluetooth technologiíDigitální mikrosystém Panasonic SC-PMX92 si na první pohled zamilujete. Zaujme vás především výbornou zvukovou kvalitou, širokými možnostmi připojení i pokročilými funkcemi. Panasonic SC-PMX92 je hi-fi systém vytvořený pro komfortní a individuální přístup k poslechu hudby. Dokáže přehrávat CD disky i zvukové soubory z USB disků. Mikrosystém podporuje nejmodernější příjem digitálního rádia DAB+ a disponuje moderní technologií Bl...

Více informací
od 7 749 Kč Koupit nejlevněji
Panasonic SC-PMX90EG

Panasonic SC-PMX90EG

LincsD-Amp a třípásmové reproduktory typu Silk Výškové reproduktory se postarají o hutný zvuk z různých zdrojů hudby. Díky portu USB DAC si přehrajete zvuk ve vysokém rozlišení a funkce auto. přehrávání AUX-IN spolupracuje s různými zařízeními.

Více informací
od 6 990 Kč Koupit nejlevněji
Panasonic SC-PMX100EGS

Panasonic SC-PMX100EGS

Digitální mikrosystém Panasonic si na první pohled zamilujete. Zaujme vás především výbornou zvukovou kvalitou, možnostmi připojení i funkcemi. Panasonic SC-PMX100EG je síťový hi-fi systém vytvořený pro komfortní a individuální přístup k poslechu hudby. Systém přehrává kompaktní disky, hudbu ze zařízení od Apple, z USB disků a FM rádio. V přístroji je zabudována Wi-Fi a rovněž disponuje funkcí Bluetooth.

Více informací
od 7 999 Kč Koupit nejlevněji