Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panenka 40 cm masa

Nalezeno:    474 produktů


Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23 cm zimní

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd v zimním oblečku s čepičkou, měkké tělíčko. Výška panenky 23 cm.

Více informací
od 363 Kč
Koupit nejlevněji

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša na tříkolce

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou na tříkolce užije spoustu zábavy a dobrodružství. Specifikace: Panenka<b> Máša na tříkolce je ideálním dárkem pro všechny fanynky tohoto populárního seriálu. Panenka<b> Máša je skvěle propracovaná včetně detailů a stylového oblečení. Výška panenky 12 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

MaDe Panenka Adélka žokejka

<p><strong>Made Panenka Adélka 50 vět </strong></p> <p><strong>Panenka Adélka</strong> je tentokrát oblečena do oblečení žokejky, včetně jezdeckých bot. Má dlouhé vlnité rozpuštěné vlásky. Pokud je holčičky pročešou, mohou se pustit do nového účesu s připravenými kadeřnickými doplňky. Pokud holčičky objeví senzorové tlačítko a stisknou ho, panenka jim řekne věty. Umí jich celkem až padesát.</p> <p><strong>Kupte holčičkám panenku Adélku od Made!</strong></p> <p><strong>Vhodné</strong> pro děti <strong>od 3 let</strong><br /> Materiál: plast, textil<br /> Baterie: 3 x AA 1,5V ( jsou součástí)<br /> Výška: 40 cm<br /> Rozměr balíku: 29,5 x 12,5 x 42,5 cm</p>

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

MaDe Panenka Adélka s pohádkou 40cm

Nádherná panenka Adélka, vypráví pohádku o Locice. Adélka má připínací prameny vlasů, které ve tmě svítí, stejně jako její kabelka. Panenka je 40 cm vysoká. Vhodná pro holčičky od 3 let.

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

Bayer Design Panenka Charlene sister 40 cm

Charlene Sister je krásná panenka s dlouhými blond vlasy a krásnou tváří, veliká 40 cm. Holčičky mohou pannu česat a zdobit pomocí přiloženého příslušenství, aby si ji upravily podle svého vkusu.

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

TUNTURI Roller EVA 40 cm jóga masážní válec

Tunturi Jóga masážní válec Roller EVA, 40 cm

Více informací
od 465 Kč
Koupit nejlevněji

MaDe Panenka Adélka 50 doktorka

Made mluvící panenka Adélka Doktorka, 50 vět, 40 cm Zpívající panenka

Více informací
od 1 117 Kč
Koupit nejlevněji

MaDe Panenka Adélka cm funkcí

Made Panenka Adélka 100 funkcí, 45cm Zpívající panenka

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

MaDe Panenka Adélka princezna

Made mluvící panenka Adélka Princezna, 50 vět, 40 cm Zpívající panenka

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Nines Panenka blond vlasy mechanická

Krásné miminko-holčička jako živá. Má měkké tělíčko, blond vlásky učesané do dvou culíků. Dokonale propracovanou krásnou roztomilou pusinku,nosánek, tvářičky i ručičky a nožičky. Na sobě má bílé delší kalhotky, botičky, kostkované šatičky s límečkem a svetřík. Umí i plakat a říká mama a tata.

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Teddies Kůň s kočárem + panenka s doplňky

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Kůň s kočárem + panenka s doplňky plast 40cm v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Medvěd DVD

1 ks Medvěd Tedík česky mluvící plyš 30cm na baterie 25x30cm v krabici 12m+. &lt;br /&gt; &lt;br /&gt;Veselý medvídek Tedík naučí děti 14 známých, českých říkanek např. Paci, paci, pacičky...Mám dvě uši k naslouchání...Čistím zoubky řízy, řízy...atd. Stačí zmáčknout symbol a poslouchat. Vhodný pro děti od 12 měsíců, velikost 30 cm. &lt;br /&gt; &lt;br /&gt;&lt;strong&gt;Upozornění ! &lt;/strong&gt; &lt;br /&gt;&lt;strong&gt;V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je &lt;br /&gt;dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.&lt;/strong&gt;

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

First Words

First Words Baby je moderně oblečená panenka s 24 funkcemi a krásnou tváří. Pokud se dotknete jejího bříška, panenka se směje, pláče, říká mama nebo tata a dělá různé dětské zvuky.

Více informací
od 83 Kč
Koupit nejlevněji

O lidském těle

Made Panenka Adélka miminko, povídá o lidském těle, 40 cm Mluvící miminko

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Simba Panenka Máša zimní 40 cm

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.

SIMBA - Máša a medvěd Panenka Máša 40 cm

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd v zimním oblečku. Panenka má měkké tělíčko. Výška panenky 40 cm.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 40 cm zimní

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství. Specifikace: Panenka Máša v krásných šatečkách je ideálním dárkem pro všechny fanynky tohoto populárního seriálu. Panenka Máša je skvěle propracovaná včetně detailů a stylového oblečení. Výška panenky 40 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Panenka Máša 27 cm

Panenka Máša je spolu s medvědem Mišom hrdinkou oblíbené ruské pohádky " Máša a Medvěd". Máša je nezbedné děvčátko, které neposedí na jednom místě a tak vznikají různé komické situace. Je to panenka, kterou si Vaše holčička rychle oblíbí a bude ho všude doprovázet. Tělo panenky je látkové, hlavička je z tvrzené gumy. Při stisknutí na bříšku se panenka ozve rusky. Velikost panenky je 27 cm.

Panenka Máša 22 cm - vínové

Akce: sleva 20%. Původní cena: 17,90 eur, cena po slevě: 14,30 eur Panenka Máša je spolu s medvědem Mišom hrdinkou oblíbené ruské pohádky " Máša a Medvěd". Máša je nezbedné děvčátko, které neposedí na jednom místě a tak vznikají různé komické situace. Je to panenka, kterou si Vaše holčička rychle oblíbí a bude ho všude doprovázet. Tělo panenky je látkové, ruce a botičky z gumy a hlava je z tvrzené gumy. Velikost panenky je 22 cm.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23cm

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd. Panenka má měkké tělíčko. Výška panenky 23 cm.

Simba Máša a Medvěd Panenka Máša kouzelnice

Panenka Máša kouzelnice Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd jako kouzelnice. Součástí balení je také truhla a doplňky. Další informace: Výška panenky: 12 cm

Simba Máša a Medvěd Panenka Máša kuchařka

Máša a Medvěd Panenka Máša kuchařka Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd jako kuchařka. Součástí balení jsou kamna na vaření a další příslušenství. Další informace: Výška panenky: 12 cm

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša malířka

Panenka Máša je mimo jiné také skvělou malířkou a dnes se rozhodla namalovat krásný obraz. Má k tomu vše, co potřebuje- malířský stojan, štětec, nádoby na barvy a další příslušenství. Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Specifikace: Panenka Máša malířka je ideálním dárkem pro všechny fanynky tohoto populárního seriálu. Panenka Máša je skvěle propracovaná včetně detailů a stylového oblečení. Výška panenky 12 cm. ...

Simba Máša a medvěd Panenka Máša malířka

Simba Máša a medvěd Panenka Máša Představitelka animáku Máša a medvěd, čeká na děti, až jí pomohou s malbou na připravené malířské plátno. Obsah balení: panenka, veškeré malířské pomůcky Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška:12 cm Rozměry balení: 18 x 6 x 16,5 cm

Simba Panenka Máša na tříkolce

Panenka Máša z dětského seriálu "Máša a medvěd" na tříkolce. Výška panenky 12 cm.

Panenka Máša v zelené sukýnce

Panenka Máša je spolu s medvědem miskami hrdinkou oblíbené ruské pohádky " Máša a Medvěd". Máša je nezbedné děvčátko, které neposedí na jednom místě, a tak vznikají různé komické situace. Je to panenka, kterou si Vaše holčička rychle oblíbí a bude ho všude doprovázet. Velikost panenky je 12,5 cm Rozměr balení: délka: 8 cm šířka: 6 cm výška: 16 cm

Simba Máša a medvěd panenka Máša 23 cm v červené

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd, měkké tělíčko. Výška panenky 23 cm.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23 cm zimní

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd v zimním oblečku s čepičkou, měkké tělíčko. Výška panenky 23 cm.

Simba Máša a medvěd panenka Máša 23 cm v červené

Panenka Máša z oblíbeného dětského seriálu "Máša a medvěd" s měkkým tělíčkem. 3 druhy. Výška panenky 23 cm. Displej 9 ks.