Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pansky skladaci mini destnik

Nalezeno:    483 produktů


Doppler Mini Fiber ROYAL CATS - dámský skládací deštník

Dámský skládací odlehčený mechanický deštník s oblíbeným vzorem s kočkami. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu/oceli/hliníku. Deštník má lehkou větruodolnou konstrukci.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Blue

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Blue.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Bright rose

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Bright rose.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, buďte na déšť připravena, ideálně se vejde do vaší kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník s taškou Super Mini Heartbeat

Esprit Dámský skládací deštník s taškou Super Mini Heartbeat.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, ideální velikost do kabelky, z kvalitního a odolného materiálu, oceníte praktickou tašku se stejným vzorem v ceně, do nepříznivého počasí jako dělaný.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Beetroot

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Beetroot.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, ideální do kabelky, kompaktní a skladný, oceníte kvalitní materiál, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Bleach Coral

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Bleach Coral.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, oceníte jeho odolnost, dodáván s obalem ve stejné barvě, skvěle se vám vejde do kabelky, tašky i batohu, poskytne zaručenou ochranu před deštěm i větrem.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Mercury Grey

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Mercury Grey.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, součástí je obal ve stejné barvě, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, snadno ho dáte do každé kabelky či batohu.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, velice lehký a skladný, odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, snadno se otevírá i zavírá.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Lemonade

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Lemonade.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, součástí je obal ve stejné barvě, velmi skladný a praktický.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, jednoduchá obsluha, velmi skladný a praktický, lehká a zároveň odolná konstrukce, nepříznivé počasí si zpříjemníte pozitivními barvami.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Graphic Star

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Graphic Star.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, kvalitní materiál, oceníte skladnost deštníku, součástí je obal se stejným potiskem, ideální módní společník do deště.

Doppler Mini Fiber SYDNEY - dámský skládací mechanický deštník červená

Dámský odlehčený skládací deštník s větru-odolnou konstrukcí. Deštník s trendy vzorem z kolekce podzim/zima 2018 dostupný ve 3 barvách. Manuální otevírání i zavírání. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu, oceli a hliníku, což zaručuje vynikající vlastnosti obzvláště u zátěžových dílů, které se velmi ohýbají a zároveň musí být pevné. Bezporuchový deštník.

Doppler Mini Fiber DREAMING CATS - dámský skládací mechanický deštník

Dámský odlehčený skládací deštník s větru-odolnou konstrukcí. Deštník s černými kočkami na červeném podkladě z kolekce podzim/zima 2018. Manuální otevírání i zavírání deštníku. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu, oceli a hliníku, což zaručuje vynikající vlastnosti obzvláště u zátěžových dílů, které se velmi ohýbají a zároveň musí být pevné. Bezporuchový deštník....

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Fiber mini compact 710266BLACK

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Fiber mini compact 710266BLACK.Počet paprsků: 6. Kolekce módních větruvzdorných deštníků Fiber vyniká sníženou hmotností a maximální stabilitou. Jsou vyrobeny ze skleněného vlákna. Dámský skládací deštník od značky Doppler, kompaktní a skladný, odolná kostra ze sklolaminátu, oc...

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, v atraktivním růžovém provedení, ideální do kabelky, součástí je praktické poutko, šikovný obal můžete hravě změnit na nákupní tašku, i v sychravém počasí buďte stylová.

Doppler Mini Fiber SAILOR - dámský skládací mechanický deštník tmavě modrá

Dámský odlehčený skládací deštník s větru-odolnou konstrukcí. Deštník s trendy vzorem s kotvičkami z kolekce Doppler jaro/léto 2019 je dostupný ve 3 barvách. Manuální otevírání i zavírání. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina, s 95% UV ochranou. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu, oceli a hliníku, což zaručuje vynikající vlastnosti obzvláště u zátěžových dílů, které se velmi ohýbají a zároveň musí být pevné. Bezporuchový deštník....