Kde jsem:     >  Katalog

Papasan polstr 120

Nalezeno:    56 produktů

Podobné fráze:Polstr na PAPASAN 110 cm (průměr sedáku 120 cm) - černý KEPR

Polstr na PAPASAN 110 cm (průměr sedáku 120 cm) - černý KEPR

Samostatný polstr na křeslo PAPASAN, které má horní průměr "satelitu" 110 cm. Průměr sedáku - polstru je 120 cm. Polstr je ušit v České republice z kvalitní látky zvané KEPR. Polstr je vyplněn drceným molitanem, je možné praní ručně na 40 stupňů Celsia, nebo čištění v čistírně. U polstru oceníte kvalitu použitého materiálu i kvalitu zpracování.

1 090 Kč Více informací
Polstr na PAPASAN 110 cm (průměr sedáku 120 cm) - BAVLNA - KEPR

Polstr na PAPASAN 110 cm (průměr sedáku 120 cm) - BAVLNA - KEPR

Nabízíme vám barevné varianty polstrů na křeslo PAPASAN. Jednodílný sedák pro křeslo o průměru "satelitu" 110 cm. Polstr má průměr cca 120 cm. Vyměňte si váš starší sedák na vašem dříve zakoupeném ratanovém křesle. Sedáky vyrábímev České republice, můžete je čistit v čistírnách. Nákup sedáku ve vámi požadovaném množství uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu.

890 Kč Více informací
Axin Trading s.r.o. Ratanový papasan Abaka polstr okrový

Axin Trading s.r.o. Ratanový papasan Abaka polstr okrový

Papasan s konstrukcí z masivních ratanových tyčí a výpletem z celých (nepůlených) prutů ratanu Abaka. | Materiál konstrukce - přírodní ratanové tyče. Materiál výpletu - přírodní ratan Abaka - celé pruty. Průměr papasanu v horní části je 120 cm. Nosnost křesla je 120 kg. Výška sedu je 42 cm. Polst je vyrobený v České republice a je pratelný na 40oC.

6 875 Kč Více informací
Axin Trading s.r.o. Ratanový papasan Kubu split polstr červený

Axin Trading s.r.o. Ratanový papasan Kubu split polstr červený

Ratanový papasan je vyroben z přírodního ratanu s výpletem z přírodního ratanu Kubu. Ratanová část křesla není dělená, jako je běžné u křesel papasan, ale křeslo je vyrobeno jako jeden kus vcelku. | Barva ratanové konstrukce i ratanového výpletu je v přírodní šedé barvě ratanu kubu. Papasan je vyplétán ručně ratanem kubu, jehož proutky jsou půleny na tenčí proužky. Ratan kubu se vyznačuje vysoukou pevností a stálostí. Průměr papasanu v horní části je 120 cm. Výška sedu je příjemných 42 cm No...

4 990 Kč Více informací