Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Papirova dekorace na dort jednorozec

Nalezeno:    5 produktů


DEKORACE NA DORT Jednorožec

Papírové dekorace na dřevěné tyčce s motivy Jednorožce Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake délka: 21cm 5ks v balení cena za balení V naší nabídce si vyberete mnoho dalších doplňků a dekorací pro snadnou kombinaci s touto tématikou.

DEKORACE na dort Duhový jednorožec

Dekorační set na dort v oblíbeném tematu jednorožců. Dekorace v duhových barvách obsahují 2 papírové tyčky s vlaječkou, 4 tematické zápichy Unicorn a vlaječkový prověs. V naší nabídce si vyberete mnoho dalších doplňků a dekorací pro snadnou kombinaci s touto tématikou.

Santoro papírová 3D dekorace Wedding Cake

Svatební dort nejen na stole, ale i na dekoraci Santoro! Otočte papírovým zámkem o 360°, pak zámek zahákněte, aby dekorace pevně stála. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: Wedding CakeModel: Wedding Cake

Rozety závěsné Jednorožec 3ks

Závěsná papírová dekorace v krásných jemných, pastelových barvách. Skvělý tip na tématickou párty s Jednorožcem 3 kusy v balení rozměry: 30cm, 25cm, 21cm rozety jsou ozdobeny stříbrným metalickým okrajem cena za balení

SVÍČKY Jednorožec s duhou 5ks

Balení obsahuje 5 ks svíček na dort s Jednorožcem. V naší nabídce si vyberete ostatní dekorace a doplňky pro snadnou kombinaci s touto tématikou. Výška 8 cm.