Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paravany do zimni zahrady

Nalezeno:    392 produktů


Křesílko do zimní zahrady

Křeslo COSTA je určené hlavně do hotelů, restaurací, ale i soukromých prostor.Výplet je ze 3 mm silného VIRO vlákna, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření.Konstrukce je vyrobena ze silnostěnného 1,5mm hliníku.Nohy jsou proti poškrábání chráněny plastovými krytkami.Vyniká svojí pevností a stabilitou.Křesla jsou snadno stohovatelná.Nosnost je do 150kg.

Stolek do zimní zahrady z masivního dřeva se skleněnou deskou

Tento originální nábytek je vyroben z kořenového systému teaku. Každý stůl je svým provedením unikátní a vyjímečný .Konferenční stolek je vyrobený z jednoho kusu kořene teakového stromu. Svojí originalitou jednoduše doplní moderní styl Vašeho interiéru obývacích prostor i pracoven. V naší nabídce určitě najdete typ podobného stolu, který zaujme.Stolek je dodáván s pevnostním 8mm sklem .

Blumfeldt Bonaparte, plynové kamna, keramický hořák, infračervený, do 4,2kW, černé

Přezimování v Rusku? Žádný problém! Krbová kamna Blumfeldt Bonaparte přinesou rychle a jednoduše příjemné teplo na všechna místa, kde chybí permanentní ohřívač nebo elektrická zásuvka. Keramické plynové kamna Blumfeldt Bonaparte vyhřívají chladné zimní zahrady, dílny a zastřešené venkovní prostory, kde zajišťují příjemný pobyt i během studených dní. Díky tomu si i v zimě vychutnáte odpočinek na terase nebo zpříjemníte práce venku. Uvnitř cylindrické konstrukce se nachází přípojka na butanové ne...

Topný kabel do podlah Arnold Rak Set 6109-15, 5,5 - 13,3 m2, 1200 W

Podlahový topný dvojitý kabel, přívodní a odváděcí vedení vytváří teplo. Díky vytápění v obou směrech je specifický wattový výkon vytápěcího vedení na metr rozdělen na obě vytápěcí vedení., tj. optimální rozdělení tepla a vyšší životnost, protože vytápěcí vedení je namáháno právě polovinou výkonu. Tento topný kabel se pokládá pod všechny podlahové krytiny vhodné k vytápění, v jakémkoliv myslitelném rozmístění. Rozestup při pokládání topného kabelu určuje vytápěcí vedení na m² i pokládaná plocha...

Podkladové dřevěné hranoly 45x70x4000 Bangkirai, kvalita AB

Podkladové dřevěné hranoly Bangkirai po správném ošetření použijete na terasy, chodníky, podlahy do altánů, venkovní podlahy pod pergoly a zimní zahrady.

Podkladové dřevěné hranoly 45x70x2140 JAR, kvalita AB

Podkladové dřevěné hranoly JAR exotický po správném ošetření použijete na terasy, chodníky, podlahy do altánů, venkovní podlahy pod pergoly a zimní zahrady.

Podkladové dřevěné hranoly 90x90x2740 Exotika, kvalita AB

Podkladové dřevěné hranoly 90x90x2740 Exotika po správném ošetření použijete na terasy, chodníky, podlahy do altánů, venkovní podlahy pod pergoly a zimní zahrady.

Ratanová sedací souprava ISABEL, světlá Miss Sixty

Ratanová sedací souprava ISABEL d​o vaší předsíně, haly č​i zimní zahrady. Sedací soupravu nabízíme v provedení odstínu světlý med v...

Ratanová jídelní souprava AKROPOLIS, světlá Miss Sixty

Ratanová jídelní souprava AKROPOLIS d​o vaší jídelny č​i zimní zahrady. Ratanovou jídelní soupravu nabízíme v odstínu světlý med a dodáváme...

Podkladový hranol dřevěný 45x70x3000 Borovice stepní, kvalita AB

Podkladové dřevěné hranoly z borovice stepní po správném ošetření použijete na terasy, chodníky, podlahy do altánů, venkovní podlahy pod pergoly a zimní zahrady.

Ratanová sedací souprava ISABEL, tmavá Miss Sixty

Ratanová sedací souprava ISABEL d​o vaší předsíně, haly č​i zimní zahrady. Sedací soupravu nabízíme v provedení odstínu tmavý med v kombinaci...

Stelton Podnos Take away, 46 cm

Praktický pomocník při přenosu občerstvení z kuchyně do obývacího pokoje, zimní nebo letní zahrady. Madlo podnosuje složené těsně u vnitřního okraje, takže není téměř vidět.

Podkladové dřevěné hranoly 40x70x4000 Sibiřský modřín, kvalita AB

Podkladový hranol ze sibiřského modřínu je zbarvením žlutohnědé až červenohnědé dřevo.Po správném ošetření, použijete na terasy, chodníky, podlahy do altánů, venkovní podlahy pod pergoly a zimní zahrady.

Axin Trading Ratanové křeslo Safari

Stylové ratanové křeslo safari je vyrobeno z přírodního ratanu a svým tvarem poskytuje velice příjemné posezení. Hodí se do zimní zahrady, obývacího pokoje, do pracovny apod. Velikost křesla 56x64x86 cm, výška posedu 46 cm.