Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pasek na bezecke hole

Nalezeno:    674 produktů


Košíček na běžečké hole

Košíček pro všechny typy běžeckých holí. Je z pružného materiálu - neláme se.

Fischer OFFTRACK - Běžecké hole

Běžecké hole Fischer OFFTRACK, které vám nabídnou skvělou oporu jak na upravených, tak neupravených tratích. Díky komfortnímu pásku a madlu skvěle padnou do ruky.

Rossignol FORCE - Běžecké hole

Odlehčené fitness hole Rossignol FORCE obsahují 30 % air-karbonovou konstrukci. Syntetická korková rukojeť a ergonomické poutko na zápěstí nabízí pocit jistoty a příjemného komfortu. Součástí hole je velký kroužek, který přidá jistotu každému vašemu kroku.

One Way DIAMOND 16 - Běžecké hole na běžky

Běžecké hole One Way DIAMOND 16 vyrobené z 90 % karbonu. Výborné hole pro náročné tréninky. Vynikající poměr hmotnosti a odolnosti.

Swix QUANTUM 6 CLICK - Hole na běžecké lyžování

Swix QUANTUM 6 CLICK je vhodnou kompozitovou holí pro kondiční lyžaře a vyznavače bruslení, kteří hledají nadstandardní tuhost a výkonnost za rozumnou cenu. Hole jsou vhodné pro jakékoli podmínky a tratě. Tubus hole obsahuje 60% HS karbonových vláken. Rukavičkové poutko Just Click, které zajišťuje perfektní přenos síly a zároveň umožňuje „odpojit“ ruku od hole bez potřeby rozepínat poutko.

Leki CC 600 - Běžecké hole

Běžecké hole Leki CC 600 jsou vyrobeny z kvalitního carbonu, díky kterému hole mají vysokou tvrdost a super nízkou hmotnost. Skvěle se hodí jak na klasiku tak bruslení. Hole mají závodní, plně korkové madlo se systémem Trigger Shark 2.0