Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pirati velka sada

Nalezeno:    4 produkty


Snazaroo velká sada obličejových barev zelená

Snazaroo velká sada barev na obličej pro dekoraci obličejů na dětské párty, karnevaly, oslavy aj. Sada obličejových barev Snazaroo s 28 stránkovým návodem.Sada obsahuje:8 barev po 2ml, (bílá, černá, růžová, fialová, modrá, zelená, žlutá a červená)houbičku,štětec,podrobný super 28 stránkový návod. Návod má velikost formátu A5 a je obrázkový. Sada barev Piráti a moře Vám vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů.

Snazaroo velká sada obličejových barev - modrá

Snazaroo velká sada barev na obličej pro dekoraci obličejů na dětské párty, karnevaly, oslavy aj. Sada obličejových barev Snazaroo s 28 stránkovým návodem.Sada obsahuje:8 barev po 2ml, (bílá, černá, červená, žlutá, tm. zelená, modrá, oranžová a hnědá),houbičku,štětec,podrobný super 28 stránkový návod.Návod má velikost formátu A5 a je obrázkový. Sada barev Piráti a moře Vám vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů.

HAMA Dárková sada hra na piráty, 2500 ks korálků

Zažehlovací kolárky HAMA Piráti je velká dárková sada určena k tvořivosti, procvičení fantazie, zručnosti, trpělivosti, rozeznávání tvarů a barev, motoriky atd. Děti ani netuší, že dělají něco více než že si jen hrají.Rozměr jednoho kolárku ja 5 mm.Balení obsahuje:cca 2.500 ks korálků MIDI 1ks podložky H23 velký napojovací čtverec, 1 x HAMA spojovací díl, tužka, barevně tištěná předloha, zažehlovací papír a návod k použití.

HAMA Dárková sada hra na piráty, 2500 ks korálků

HAMA velká dárková sada zažehlovacích korílků Piráti je tvořivá hračka určena k procvičení fantazie, zručnosti, trpělivosti, rozeznávání tvarů a barev, motoriky atd. Děti ani netuší, že dělají něco více než že si jen hrají.Balení obsahuje:cca 2.500 ks korálků MIDI 1ks podložky H23 velký napojovací čtverec, 1 x HAMA spojovací díl, tužka, barevně tištěná předloha,