Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Placka harry potter mix

Nalezeno:    28 produktů


Fantasyobchod Placka Harry Potter - Erb Havraspáru

Vyzdobte si batoh, tričko nebo kostým tímto pěknou plackou s erbem koleje Havraspár ze školy čar a kouzel v Bradavicích. Skvělý doplněk pro fanoušky Harry Pottera!

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Placka Harry Potter - Bradavický expres

Pěkná placka s Bradavickým expresem může zdobit váš batoh i bundu, zvláště pak je skvělým poznávacím znamením pro fanoušky příběhů Harryho Pottera!

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Harry Potter - Erb Mrzimoru

Vypravte se v úžasné fantazii do světa Harryho Pottera a zpříjemněte si den doušky dobrého nápoje ze žlutého hrnku nesoucího erb kolejí Mrzimoru (Hufflepuff). Pozvedněte jej za originální ucho a připijte na nová dobrodružství.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Harry Potter Talking Dobby and Collectible Book (Press Running)(Mixed media product)

Figurka domácího skřítka Dobbyho s podstavcem říkající známé hlášky z filmů. Dobby je domácí skřítek, který slouží rodině Luciuse Malfoye. Výška figurky i s podstavcem je cca 9 cm. Součástí balení je knížečka s fotkami Dobbyho.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Mattel - Hp Harry Potter A Tajemná Komnata Metlobal

Užij si spoustu zábavy a strhující akce s těmito panenkami inspirovanými oblíbenými filmy o Harrym Potterovi. Vyber si panenku Harry Potter® nebo Draco Malfoy® nebo je sesbírej obě a užij si dvojitou porci zábavy při oblíbené hře famfrpál. Košťata jsou připravena a oba kouzelníci se již nemohou dočkat, až vzlétnou do oblak a pomohou svému týmu zvítězit! Harry vsadil na svůj Nimbus 2000 a Draco se pokusí chytit zlatonku na Nimbusu 2001. Oba kouzelníci oblékly hábity se symboly svých kolejí. Díky jedenácti ohebným kloubům – v krku, ramenech, bocích, kolenech, loktech a zápěstích jsou panenky připraveny ihned vzlétnout za třepotající se zlatonkou.

Více informací
od 614 Kč
Koupit nejlevněji

Pyramid International Placka Harry Potter - Dobby

Placka s obrázkem skřítka Dobbyho z filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Fantasyobchod Placka Harry Potter - Nebelvírský znak

Pěkná kulatá placka se znakem koleje Nebelvír z bradavické školy čar a kouzel bude ozdobou a skvělým doplňkem pro každého fanouška příběhů Harry Pottera.

Pyramid International Placka Harry Potter - Navždy

Ukažte světu, jak velcí fanoušci úchvatného kouzelnického světa Harry Pottera jste a připněte si na svůj batoh, tašku, košili a jiné dobře viditelné místo placku znázorňující siluety mladého Severuse Snapea a jeho kamarádky Lilly Evansové u vrby mlátičky (v původním překladu whomping willow). Placka je doplněna o nápis Always ( Navždy ), tedy vyjádření citu, který choval impozantní čaroděj k matce Harry Pottera.

Fantasyobchod Placka Harry Potter - Erb Mrzimoru

Pěkná větší placka s erbem koleje Mrzimor na škole čar a kouzel v Bradavicích bude slušet každému fanouškovi Harryho Pottera.

Fantasyobchod Placka Harry Potter - Bradavický expres

Pěkná placka s Bradavickým expresem může zdobit váš batoh i bundu, zvláště pak je skvělým poznávacím znamením pro fanoušky příběhů Harryho Pottera!

Fantasyobchod Placka Harry Potter - Erb Havraspáru

Vyzdobte si batoh, tričko nebo kostým tímto pěknou plackou s erbem koleje Havraspár ze školy čar a kouzel v Bradavicích. Skvělý doplněk pro fanoušky Harry Pottera!

Pyramid International Placka Harry Potter - Relikvie smrti

Placka se znakem Relikvie smrti z filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Pyramid International Placka Harry Potter - Znak Nebelvíru

Placka se znakem koleje Nebelvír (Gryffindor) z filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Pyramid International Placka Harry Potter - Znak Zmijozelu

Placka se znakem koleje Zmijozel (Slytherin) na motivy filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Pyramid International Placka Harry Potter - Znak Mrzimoru

Placka se znakem koleje Mrzimor (Hufflepuff) - na motivy filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Pyramid International Placka Harry Potter - Znak Havraspáru

Placka se znakem koleje Havraspár (Ravenclaw) na motivy filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Pyramid International Placka Harry Potter - Znak Bradavic

Placka se znakem školy čar a kouzel v Bradavicích (Hogwarts), na motivy filmů a knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Pyramid International Placka Harry Potter - Glasses and Feather

Placka s obrázkem brýlí a brka na motivy knih a filmů o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

Harry Potter - sběratelské figurky , Mix Produktů.

Magický krabička s figurkami v licenci Harryho Pottera. Assort obsahuje 1O postav. Vhodné od 3 let.

MATTEL - Hp Harry Potter Vánoční Ples - Mix

Vydej se opět do světa kouzelníků a čarodějek s touto parádní kolekcí panenek inspirovaných proslulou řadou knížek a filmů o Harrym Potterovi. Nech se okouzlit atmosférou vánočního plesu a vychutnej si tuto významnou událost plnou noblesy, tance a krásných šatů. Tví oblíbení hrdinové se na tuto událost roku oblékli do překrásných autentických rób, které znáš z filmu. Díky jedenácti ohebným kloubům mohou panenky vířit po parketu stejně jako ve filmu! Součástí každé panenky je i speciální pozvánk...

Harry Potter Vánoční ples - mix variant či barev

Vydej se opět do světa kouzelníků a čarodějek s touto parádní kolekcí panenek inspirovaných proslulou řadou knížek a filmů o Harrym Potterovi.

MATTEL - Hp Harry Potter A Tajemná Komnata Metlobal - Mix

Užij si spoustu zábavy a strhující akce s těmito panenkami inspirovanými oblíbenými filmy o Harrym Potterovi. Vyber si panenku Harry Potter® nebo Draco Malfoy® nebo je sesbírej obě a užij si dvojitou porci zábavy při oblíbené hře famfrpál. Košťata jsou připravena a oba kouzelníci se již nemohou dočkat, až vzlétnou do oblak a pomohou svému týmu zvítězit! Harry vsadil na svůj Nimbus 2000 a Draco se pokusí chytit zlatonku na Nimbusu 2001. Oba kouzelníci oblékly hábity se symboly svých kolejí. Díky...

MATTEL - Hp Harry Potter A Tajemná Komnata Panenka - Mix

Nech se vtáhnout do světa čar a kouzel! Malí fanoušci mohou sesbírat panenky svých nejoblíbenějších čarodějů včetně kultovních profesorů a profesorek ze školy kouzelnické Bradavicích. Všechny panenky oblékli kouzelnické pláště, chopili se svých hůlek a hrdě reprezentují tvé oblíbené filmové hrdiny. Díky jedenácti ohebným kloubem - v krku, ramenou, bocích, kolenou, loktech a zápěstích můžeš panenky umístit do nejrůznějších pozic a dodat svým příběhem ještě více šťávy. Na výběr: Harry Potter...

YUME Harry Potter - sběratelské figurky - mix variant či barev

Sběratelské figurky s překvapenímMagická krabička s figurkami v licenci Harryho Pottera.

Harry Potter plyšový 20 cm - mix variant či barev

Barvu či variantu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu či variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva či varianta nebude k dispozici. V opačném případě bude expedována varianta, která nutně nemusí odpovídat fotografii u produktu.

Fantasyobchod Placka Relikvie smrti

Placka se symbolem relikvií smrti, který se objevuje v knize J. K. Rowlingové Harry Potter a Relikvie Smrti. Relikvie byly podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Je to neviditelný plášť, bezová hůlka a kámen vzkříšení - všechny tři zobrazuje trojúhelníkovitý symbol s kruhem a přepážkou. Průměr placky je 3,5 cm.