Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plastova michacka na pisek

Nalezeno:    114 produktů


Lena Míchačka plast 26x24x18cm 2+

Plastová míchačka, plně funkční.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Lena dětská míchačka plastová na písek

Plastová míchačka na písek.Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

LENA Dětská míchačka plastová na písek

Plastová barevná míchačka, která by rozhodně neměla chybět na žádném pískovišti. Míchačka oblíbené značky Lena je vyrobena z velmi kvalitního plastu a je vhodná pro děti již od 3 let!

Míchačka

Plastová míchačka na písek.

Lena Míchačka na písek

Plastová míchačka na "maltu". Dvě polohy vyklápění bubnu. Plně funkční.Rozměr 28x30x22 cm.Vhodné od 2 let.Technické údaje:Roky 02Obsah balení:Míchačka stavební plast/kov 28x30x22cm 24m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Lena míchačka dětská na písek menší

Plastová plně funkční míchačka se dvěmi polohami vyklápění bubnu a se dvěmi směry míchání.Rozměr 26x24x18 cm.Vhodné od 2 let,Technické údaje:Roky 02Obsah balení:Míchačka stavební plast 26x24x18cm 2+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Lena míchačka dětská na písek menší

Lena Míchačka malá Barevná malá míchačka je určená pro děti od 2 let. Má dvě polohy pro vyklopení bubnu a dva směry otáčení. Firma Lena vyrábí hračky z kvalitních materiálů, splňující náročné testy na ověření kvality. Při výrobě využívá moderní technologie v ekologickém provozu. Přednosti: plně funkční, kvalitní odolný materiál Vyberte Vašemu dítku jednu z barevných...

Sada na písek plastová

Sada na písek plastová, 10 ks - sada

Wader míchačka dětská plastová maxi žlutá na kolečkách

Perfektní pro malé dobrodruhy. Chcete-li obsah promíchat, obládáte míchačku WADER ruční klikou. A až všechno promícháte, můžete to vyklopit díky otočnému kolu. Podrobnosti: Rozměry: 71 x 48 x 66 cm Materiál: Plast Věk: od 3 let. Upozornění Barevná odlišnost možná, změna barvy vyhrazena.

Mondo toys Plastová sada na písek Paw Patrol

Sada na písek s motivem Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Mondo toys Plastová sada na písek Frozen 2

Sada na písek s motivem animované pohádky Frozen 2. Tato krásná sada je ideální hračkou na zahradu na pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Mondo toys Plastová sada na písek Frozen 2 Glitter

Sada na písek s konvičkou s motivem animované pohádky Frozen 2. Sada s konvičkou je ideální hračkou na zahradu na pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Little Tikes Míchačka

Tato velká bílá míchačka se hodí na každou stavbu! Je vhodná na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyrobena z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Auto stavební míchačka

Plastové auto nejen na písek, velikost auta 29 cm..

Ecoiffier Bagr, míchačka, nakladní autíčko

Barevná plastová autíčka na písek.V nabídce je nákladní auto, bagr nebo míchačka.Délka auta: 20 cm.Při objednání si zadejte do poznámky, o jaké autíčko máte zájem, jinak bude hračka vybrána náhodně.

LENA Míchačka oranžová

Plastová barevná míchačka nesmí chybět na žádné velké stavbě. Tak hurá na stavbu, kde tě čeká spousta práce! Buben lze sklápět do dvou poloh vyklápění.

LORI Sada na písek

Plastová sada na písek. Sada obsahuje kbelík, sítko, lopatku a 2 bábovky.V síťce.Vhodné od 12 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Kbelík sítko lopatka 2 bábovky plast v síťce 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

LORI Sada na písek

Plastová sada na písek. Sada obsahuje kbelík, sítko, lopatky, hrabičky a 2 bábovky.V síťce 20x28x12 cm.Vhodné od 12 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Kbelík sítko lopatka kupecká lopatka hrabičky plast v síťce 20x28x12cm 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

DINO - Transformers 148 míchačka oranžová 30cm

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Nově v atraktivním 30 centimetrovém provedení Míchačky. Které snadno vezmete na písek, do terénu nebo třeba k vodě. Kvalitní české zpracování.

Alltoys JCB Míchačka malá

Skvělé auto nejen na písek v podobě žluto-černého autodomíchávače JCB. Auto má otočnou míchačku, vydává zvukové světelné efekty. Vhodné od 3 let.