Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podestylka pro hlodavce

Nalezeno:    165 produktů


Gimbi podestýlka hoblinová 60l

Popis Hoblinová podestýlka je ekologický a zároveň vysoce hygienický výrobek vyráběný z čistého dřeva. Hodí se pro krátkosrsté králíky a hlodavce - morčata, křečky, myši, atd.

Dřevěná podestýlka 14litrů / 8kg

Podestýlka pro zvířata z měkkého dřeva (pohlcuje pachy). 100% přírodní produkt. Vhodná zejména pro kočky, hlodavce a ptáky. Vysoká absorpční schopnost.

LIMARA Hobliny s vůní citron 15 l

LIMARA Hobliny s vůní citron 15 l - Hobliny s vůní citronu jako podestýlka pro hlodavce - Hoblinová podestýlka pro domácí zvířata s vůní citrónu. Hobliny Limara jsou vhodné do každé klece s hlodavcem, od křečka po králíka.

LIMARA hrubá hoblinová podestýlka

Pro všechny malé hlodavce. Hobliny z měkkého dřeva. Hygienické, vysoce absorpční, bezprašné a sterilní zabraňující nepříjemnému zápachu.Návod k použití: Na dno klece nasypte cca 5-6 cm vysokou vrstvu steliva. Doporučujeme jednou týdne podestýlku kompletně vyměnit. Skladujte na suchém místě.

ASAN Pet Aloe Podestýlka 45l

Asan pet aloe - podestýlka v bio kvalitě pro zakrslé králíčky, morčata, činčily a drobné hlodavce.

Avicentra kukuřičná podestýlka 10l hrubá

Kukuřičná podestýlka, vhodná pro kočky, králíky, morčata, křečky a další hlodavce, exotické ptactvo, štěňata, terarijní zvířata a další zvířata chovaná v klecích.

LIMARA Hobliny s vůní jablko 15 l

LIMARA Hobliny s vůní jablko 15 l - Podestýlka pro hlodavce a ostatní zvířata. - Dřevěné hobliny.Hoblinová podestýlka pro domácí zvířata s vůní jablka. Čistý přírodní materiál s velmi dobrou sací schopností. S parfemací nebo bez. Varianty hoblin jemnějších nebo hrubějších. Základní orientaci poskytuje popis výrobku.

AVICENTRA - kukuřičná podestýlka hrubá 10l

Popis: AVICENTRA - kukuřičná podestýlka hrubá 10lAVICENTRA - kukuřičná podestýlka hrubá 10l je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: AVICENTRA - kukuřičná podestýlka hrubá 10lAVICENTRA - kukuřičná podestýlka hrubá 10l je univerzální hygienické stelivo vhodné pro králíky, morčata, křečky a další hlodavce, exotické ptactvo, štěňata, terarijní zvířata a další zvířata chovaná v klecích. Má velmi dobré vsakovací vlastnosti. Je vyrobena z kukuřičných vřeten bez chemických přísad, a pro...

Podestýlka avicentra kukuřičná hrubá 3kg

Hrubá univerzální podestýlka z kukuřičných vřeten. Přírodní stelivo vhodné pro hlodavce, kočky a jiná domácí zvířata. Kukuřičná podestýlka je vyrobena z drcených kukuřičných oklasků. Má skvělé vsakovací vlastnosti a při likvidaci neohrožuje životní prostředí. Je určena pro podestýlání v klecích i teráriích, do volných misek i plat. Použití: Podestýlku obnovujte podle stupně znečištění, celý obsah pak jednou za týden. Objem: 10 l.

JRS CHIPSI hoblinová podestýlka citrus 60l

Popis: CHIPSI Classic hoblinová podestýlka - citrus 60lCHIPSI Classic hoblinová podestýlka - citrus 60l je doplňkový sortiment pro hlodavce.Podrobnosti: CHIPSI Classic hoblinová podestýlka - citrus 60lCHIPSI Classic hoblinová podestýlka - citrus 60l je přírodní podestýlka z lisovaných hoblin s vůní citrusů, pouze z bio esencí. Podestýlka je vhodná pro všechny hlodavce, je zcela bezprašná a tudíž vhodná i do prostředí, kde žijí alergici.Velikost: CHIPSI Classic hoblinová podestýlka - citrus 60l6...

JRS CHIPSI hoblinová podestýlka jablko 60l

Popis: CHIPSI Classic hoblinová podestýlka - jablko 60lCHIPSI Classic hoblinová podestýlka - jablko 60l je doplňkový sortiment pro hlodavce.Podrobnosti: CHIPSI Classic hoblinová podestýlka - jablko 60lCHIPSI Classic hoblinová podestýlka - jablko 60l je přírodní podestýlka z lisovaných hoblin s vůní jablek, pouze z bio esencí. Podestýlka je vhodná pro všechny hlodavce, je zcela bezprašná a tudíž vhodná i do prostředí, kde žijí alergici.Velikost: CHIPSI Classic hoblinová podestýlka - jablko 60l60...

Podestýlka Cats Best Original Kočkolit 10l

Velmi dobře hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka nejen pro kočky, ale i králíčky a malé hlodavce.

Podestýlka CATS BEST Universal 40l

Popis: Podestýlka CATS BEST Universal 40lPodestýlka CATS BEST Universal 40l je kvalitní podestýlka pro kočky a další domácí zvířata.Podrobnosti: Podestýlka CATS BEST Universal 40lPodestýlka CATS BEST Universal 40l je více účelová hrudkující podestýlka s minimální spotřebou. Čistě přírodní produkt, který dobře pohlcuje zápach a zároveň má vysokou absorpční schopnost a kompletně podléhá rozkladu. Tuto podestýlku můžete použít pro, hlodavce, malá domácí zvířátka chovaná v kleci a různé ptáky. Teku...

Podestýlka hlod. hobliny Limara 60 l

Hobliny pro hlodavce s vysokou absorpční schopností.

ASAN Petit 4,5l

Asan Petit 4,5 l - podestýlka pro drobné hlodavce jako např. křečky, křečíky, myšky, pískomily a