Kde jsem:     >  Katalog

Podlozky pod koleckove zidle

Nalezeno:    185 produktů


Dudlu Podložky pod nábytek

Dudlu Podložky pod nábytek

To je ono! Dudlu pro vás vypátral produkt s názvem: Podložky pod nábytek za přátelskou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Podložky pod nábytek je zaručená ochrana pro vaši podlahu. Aplikují se na nožičky nábytku, jako je třeba židle, stůl, křeslo nebo i pod skříň. Podložky jsou samolepící a jednoduše se aplikují. St...

40 Kč Více informací
Popron.cz Podložky pod nábytek

Popron.cz Podložky pod nábytek

Podložky pod nábytek je zaručená ochrana pro vaši podlahu. Aplikují se na nožičky nábytku, jako je třeba židle, stůl, křeslo nebo i pod skříň. Podložky jsou samolepící a jednoduše se aplikují. Stačí sloupnout ochrannou fólii a nalepit na požadované místo nábytku. Podložky jsou kulaté a nenápadné. Jsou vyrobeny z kvalitního gumového materiálu. Obsah balení: 48x podložka Technická specifikace: Rozměr: 2 x 0...

59 Kč Více informací
Podložka pod kolečkové židle - s nopky na koberce - DÁREK, Rozměr 90 x 120 cm Karsis

Podložka pod kolečkové židle - s nopky na koberce - DÁREK, Rozměr 90 x 120 cm Karsis

Ochranná podložka pod židli určená zejména pro koberce. Nopky zbraňují pohybu podložky po koberci. Podložka chrání podlahu před opotřebením a znečištěním. Použitím podložky pod židli zaručíte větší trvanlivost podlahy Přirozená pružnost podložky pod židli umožňuje odolávat i velkému zatížení.

1 199 Kč Více informací
Podložka pod kolečkové židle - na hladké podlahy 120 x 100 cm Ikea

Podložka pod kolečkové židle - na hladké podlahy 120 x 100 cm Ikea

Praktická průhledná podložka pod kolečkové židle je určená na ochranu hladkých podlah (PVC, vinyl, laminát). Umožňuje bezpečný pohyb kolečkové židle, aniž by se poškrábala podlaha. Je určená pro použití v domácnostech i kancelářích. Vyrobená je z polypropylenu, plně recyklovatelná a zdravotně nezávadná. Rozměr 120 x 100 cm.

990 Kč Více informací
B2B Podložky pod nábytek 48 ks

B2B Podložky pod nábytek 48 ks

Podložky pod nábytek je zaručená ochrana pro vaši podlahu. Aplikují se na nožičky nábytku, jako je třeba židle, stůl, křeslo nebo i pod skříň. Podložky jsou samolepící a jednoduše se aplikují. Stačí sloupnout ochrannou fólii a nalepit na požadované místo nábytku. Podložky jsou kulaté a nenápadné. Jsou vy...

35 Kč Více informací
ISO Podložky pod nábytek 144 ks, 15098

ISO Podložky pod nábytek 144 ks, 15098

Plstěné nábytkové podložky chrání podlahu před poškrábáním a poškozením při každodenním používání nábytku, jako jsou stoly a židle. Můžete jimi však podlepit i skříň či jiný nábytek. Vlastnosti produktu: Podložky mají různé velikosti a tvary, takže je určitě přizpůsobíte povrchu, který chcete zakrýt. Pokud je to nutné, lze podložku nastříhat na požadovaný tvar. Podložky mají perfektní tloušťku - nejsou příliš tenké, což znamená, že se rychle n...

115 Kč Více informací
Podložka pod kolečkové židle - s nopky na koberce, Rozměr 90 x 120 cm Karsis

Podložka pod kolečkové židle - s nopky na koberce, Rozměr 90 x 120 cm Karsis

Pro ochranu koberce před pojezdem kolečkové židle tu je speciální transparentní podložka. Ze spodní strany je opatřena nopky, které zabraňují nežádoucímu posouvání po koberci. Podložka pod kolečkové židle je vyrobená z recyklovatelného materiálu (PET) a dostupná ve třech různých velikostech (120 x 90 cm, 120 x 100 cm, 120 x 120 cm).

1 290 Kč Více informací
Židle Jackie

Židle Jackie

Jídelní židle Jackie je potažená měkkou sametovou látkou. Výška sedáku je 47 cm, hloubka 42 cm a šířka 46 cm. Rozměry opěradla jsou 31 × 41 cm. Maximální nosnost židle je 150 kg. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

3 790 Kč Více informací
Židle Bas

Židle Bas

Bas je elegantní moderní jídelní židle. Židle je čalouněná vintage látkou ze syntetické kůže. Výška sedadla je 49 cm, hloubka 44 cm a šířka 45 cm. Produkt je dodávaný v rozloženém stavu s jasným návodem pro montáž. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

3 590 Kč Více informací
Sametová Židle Twitch

Sametová Židle Twitch

Jídelní židle Twitch má sametový potah s Martindale 100 000, vhodný pro intenzivní používání. Židle má výšku sedáku 47, hloubku a šířku 41 cm. Rozměry opěradla jsou 22 × 51 cm. Maximální nosnost židle je 150 kg. Produkt je dodáván v rozloženém stavu s jasným manuálem. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

4 290 Kč Více informací
Sametová Židle Selin

Sametová Židle Selin

Jídelní židle má sametový povrch s Martindale 100 000, je tedy vhodná pro intenzivní používání. Výška sedáku je 47 cm, hloubka 40 cm a šířka 42 cm. Maximální nosnost židle je 150 kg. Produkt je dodávaný v rozloženém stavu s jasným manuálem pro montáž. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

4 050 Kč Více informací
Sametová Židle Clan

Sametová Židle Clan

Jídelní židle má sametový povrch s Martindale 25 000, je vhodná pro intenzivní domácí použití. Výška sedáku je 46 cm, hloubka 42 a šířka 45 cm. Výška nohy židle je 41 cm. Maximální nosnost židle je 150 kg. Produkt je dodáván v rozloženém stavu s jasným manuálem. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

5 590 Kč Více informací
Sametová Židle Admit

Sametová Židle Admit

Elegantní měkká jídelní židle je potažena sametovou látkou s Martindale 20 000, je tak vhodná pro intenzivní používání. Rám je vyrobený z oceli. Výška sedáku je 48 cm, hloubka 46,5 cm a šířka 51,5 cm. Maximální nosnost židle je 150 kg. Židle je dodávaná v rozloženém stavu s jasným manuálem pro montáž. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

4 550 Kč Více informací
Podložka pod koberce FLOORWISE TREAD 9mm

Podložka pod koberce FLOORWISE TREAD 9mm

Návin role 11 bm; šíře role 1,37 m; balení 15,07 m2; zvukový útlum 40 dB. Podložka pod koberec FLOORWISE TREAD je určena pro bytové i komerční prostory, a je tedy výjimečně odolná vůči vysoké zátěži.Její stupeň komfortu je na luxusní úrovni, výjimečná je dále tím, že díky své hustotě je vhodná pro užívání kolečkové židle. Neopomeňme však ani její dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Vyrobena je z recyklované polyurethanové pěny, která je zhotovena za pomoci tlaku a tepla, tím je pak recyklát ...

211 Kč Více informací
TZB Židle KENDO bílá

TZB Židle KENDO bílá

Židle KENDO je stylizována do skandinávského designu. Vyniká jedinečnou kombinací plastových a kovových prvků. Kovové nohy jsou stylizovány do podoby dřeva. Židle bude ideální do moderních kuchyní, jídelen, restaurací, ale také do kanceláří a čekáren. Specifikace produktu: Sedadlo: PP plast Nohy: kovové stylizované do podoby dřeva Ochranné podložky pod nohy Rozměry produktu: Výška: 78 cm Šířka: 36 cm Hloubka: 37 cm Výška sedáku: 44 cm Šířka sedáku: 42 cm Hloubka sedáku: 37 cm Výška opěrad...

1 229 Kč Více informací
Židle Jelle – sada 2 ks

Židle Jelle – sada 2 ks

Jídelní židle Jelle je moderní kus nábytku. Výška sedadla je 49 cm, hloubka 45 cm a šířka 42 cm. Tento výrobek vyžaduje pouze sestavení nohou. Židli očistěte čistou utěrkou a trochou vody, nepoužívejte čistící prostředky. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

7 790 Kč Více informací
Podložka pod koberec Floorwise Thermaflow Impact - 133x824 cm

Podložka pod koberec Floorwise Thermaflow Impact - 133x824 cm

Podložka pod koberec Thermaflow Impact je speciálně navržená tak, aby skvěle fungovala na vytápěných podlahách, a to zejména díky velmi nízkému tepelnému odporu. Tato podložka vyrobená ze syntetické gumy dále chrání koberec před poškozením a účinně tlumí hluk. Je určená jak do bytových tak i do komerčních a kancelářských prostorů. Lze na ni používat i kolečkové židle. Tato podložka je vhodná jak pro instalaci metodou dvojitého lepení tak metodou napínání....

3 169 Kč Více informací
Židle Swen – sada 2 ks

Židle Swen – sada 2 ks

Sedací část je vyrobená ze syntetické kůže. Kovové nohy jsou natřeny černou barvou. Výška sedadla je 48 cm, hloubka 45 cm šířka 47,5 cm. Jídelní židle Swen se hodí do každého interiéru. Nohy je třeba smontovat. V případě tvrdých podlah umístěte plstěné podložky pod nohy, zabrání se tím poškození podlahy.

6 990 Kč Více informací