Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Podtacky harry potter znaky koleji

Nalezeno:    20 produktů


GB eye Harry Potter - znaky bradavických kolejí 315ml

Keramický hrníček s potiskem - znaky kolejí z Bradavické školy čar a kouzel z knih a filmů o Harry Potterovi. Naleznete zde mrzimor, havraspár, zmjozel a samozřejmě také nebelvír.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Pyramid International Obraz Harry Potter - Znaky Kolejí

S tímto pěkným obrazem se znaky bradavických kolejí z příběhů o Harry Potterovi budou váš domov či pracovna konečně kompletní! Pověste si na stěnu krásně vyvedené barevné erby Nebelvíru, Zmijozelu, Havraspáru a Mrzimoru v této jedinečné koláži.

GB eye Hrnek Harry Potter - znaky bradavických kolejí 315ml

Keramický hrníček s potiskem - znaky kolejí z Bradavické školy čar a kouzel z knih a filmů o Harry Potterovi. Naleznete zde mrzimor, havraspár, zmjozel a samozřejmě také nebelvír.

ABYstyle Deštník Harry Potter - Znaky

Tento skvělý deštník se znaky školy čar a kouzel v Bradavicích a čtveřice magických kolejí z knih a filmů o Harry Poterovi vás ochrání proti každé slotě. Deštník se spouští pomocí tlačítka na rukojeti - praktikovatelné i pro mudly!

Pyramid International Zápisník Harry Potter - Bradavické znaky A5

Desky tohoto pěkného zápisníku v kroužkové vazbě zdobí erby školy čar a kouzel v Bradavicích a jednotlivých kolejí: Nebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru a Zmijozelu. Zápisník dobře poslouží jak pro vaše seznamy alchymistických ingrediencí či magických postupů, stejně třeba jako deník. Skvělý dárek pro fanoušky Harryho Pottera.

GB eye Hrnek Harry Potter 3D - Erby kolejí 300ml

Na tomto pěkném keramickém hrnku naleznete vystupující znaky všech čtyř slavných kolejí ze školy čar a kouzel v Bradavicích - Nebelvír, Zmijozel, Havraspár a Mrzimor. Krásný dárek pro milovníky Harryho Pottera.

Paladone Podtácky Harry Potter - Moudrý klobouk, měnící se (4 ks)

Pusťte si domů trochu magie v podobě těchto podtácků s Moudrým kloboukem z Harryho Pottera! Jakmile na ně postavíte hrnek či sklenici s teplým nápojem, podtácky vám prozradí, ke které bradavické koleji náležíte!

Fantasyobchod Nášivky Harry Potter

Sada čtyř bavlněných nášivek o velikosti 7 x 10 cm. Jedná se o znaky jednotlivých bradavických kolejí (Nebelvír, Havraspár, Zmijozel a Mrzimor).

Sklenice Harry Potter (3ks)

Sada obsahuje 3 sklenice na motivy příběhů Harry Pottera se znaky nejslavnější školy čar a kouzel v Bradavicích, a dvou místních kolejí Nebelvíru a Zmijozelu.Objem: 290 mlVýška: 14 cmPrůměr: 6 cm Vhodné pro bezpečné mytí v myčce na nádobí

Cinereplicas Razítka na sušenky Harry Potter

Sada obsahuje 5 silikonových razítek se znaky pěti kolejí škaly čar a kouzel v Bradavicích z Harryho Pottera.

Fantasyobchod Nášivky Harry Potter De Luxe

Sada šest bavlněných nášivek o velikosti 9 x 11 cm. Jedná se o znaky jednotlivých bradavických kolejí (Nebelvír, Havraspár, Zmijozel a Mrzimor), znak Bradavické školy čar a kouzel a znak relikvií smrti (ten má velikost 9x8 cm).

Harry Potter - House Crests Psací potřeby

Penál na tužky, propisky a další drobnosti pro studenty čar a kouzel z Bradavic i pro všechny milovníky knih a filmů o Harrym Potterovi! Penál má zavírání na zip a zdobí ho znaky a insignie bradavické školy a čtveřice tamních kolejí: Nebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru a Zmijozelu.

Pyramid International Penál Harry Potter - Bradavice, barel

Stylový penál na tužky pro všechny bradavické studenty a fanoušky Harry Pottera! Penál zdobí znaky Bradavic i jednotlivých kolejí (Nebelvír, Zmijozel, Havraspár a Mrzimor) na škole čar a kouzel v Bradavicích.

Pyramid International Školní potřeby Harry Potter - Bradavice

Tato krásná sada potřeb pro školáky v sobě ukrývá 11 užitečných předmětů s grafikou a obrázky z příběhů o Harry Potterovi. Penál, tužku, propisku, pastelky (červená, žlutá, zelená, modrá), 15cm pravítko, ořezávátko, gumu a linkovaný blok formátu A4. Vše zdobí znaky bradavických kolejí Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel.

GB eye Dárková sada Harry Potter - Bradavická sada

Skvělá dárková sada pro fanoušky Harryho Pottera a bradavické školy čar a kouzel! V sadě naleznete 1 keramický hrnek, 1 půllitrovou sklenici a 2 podtácky, všechno s grafikou a znaky světoznámé školy čar a kouzel v Bradavicích.

CurePink SKLENICE SKLO ČIRÉ/HARRY POTTER 3 ks 290 ml

Sada obsahuje 3 sklenice na motivy příběhů Harry Pottera, se znaky nejslavnější školy ve Velké Británii, školy čar a kouzel v Bradavicích, a dvou místních kolejí, Nebelvíru a Zmijozelu.

CurePink Keramický hrnek Harry Potter: The 4 Houses bílý 320 ml

Kvalitní keramický hrnek se znaky kolejí školy čar a kouzel v Bradavicích, na motivy úspěšné série o čarodějnickém učni Harry Potterovi.

CurePink Keramický hrnek Harry Potter Set 4 kusů Podšálky černá SDTWRN21836 330 ml

Tato sada čtyř hrnků na espresso se znaky jednotlivých kolejí na škole čar a kouzel v Bradavicích (Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár) bude ozdobou každého setkání přátel dobré kávy a příběhů Harry Pottera. Součástí balení jsou rovněž 4 podšálky s designem navozujícím atmosféru bradavických kolejí. Sada hrnků na Espresso Harry Potter - Emblems byla vyrobena pouze ve 3 000 kusech na celém světě. Je dodávána v luxusní matné krabičce s magnetickým zavíráním....

CurePink Dárkový set Harry Potter Hrnek sklenice tácky tácek 10 cm GFP0046 500 ml 315 ml

Skvělá dárková sada pro fanoušky Harryho Pottera! V sadě naleznete 1 keramický hrnek, 1 půllitrovou sklenici a 2 podtácky. To vše s motivy ze školy čar a kouzel v Bradavicích (znak školy, jednotlivých kolejí apod.).