Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pokladnicka trezor

Nalezeno:    8 produktů


Pokladnička Kovový trezor - černá

Není nic lepšího pro vaše úspory, jak tento kovový trezor, který ochrání Vaše poklady před vetřelci. Na vrchu má otvor na mince, takže může zároveň sloužit i jako kasička. Interiér kovového trezoru je řešen velmi dobře. Má zásuvku pro menší objekty a zbývající prostor se může využít pro uložení těch větších predmetov. Pri zadávání kombinaci dávejte pozor, aby Vás nikdo neviděl, ale zároveň dávejte pozor na to, aby ste na použitou kombinaci nezapomněli, protože nebudete mít přístup ke svým pokla...

Pokladnička Idena 337159 trezor - šedá

Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE . Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Nese drobné oděrky. Nepatrná deformace u dvířek ve spodní pravé straně.

Kovový trezor, Červená pokladnička

Kovová pokladnička ve tvaru trezoru v červené barvě o rozměrech cca. výška 13,5 x šířka 9 x délka 13 cm. Trezor má zavírání pomocí zámku jak na skutečném trezoru. Otevřít jde po správném nastavení číselného kódu který je přiložen u každé pokladničky. Tato pokladnička je velmi originální dárek.