Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Popruh na kytaru

Nalezeno:    120 produktů


Brašna na akustickou kytaru s podšívkou

Praktická sada příslušenství pro koncertní kytary. Skládá se z černé tašky na kytaru pro bezpečný transport a popruhu. Popruh na kytaru.

Brašna na akustickou kytaru bez podšívky

Praktická sada příslušenství pro koncertní kytary. Skládá se z černé tašky na kytaru pro bezpečný transport a popruhu. Vč. popruhu na kytaru Popruh na kytaru.

PROEL STRAP100 BL

Nylonový popruh na kytaru, šířka 50 mm, barva: Blue

FENDER Running - Kytarový popruh

pás na kytaru - černý - bílé logo Running Fender

Bespeco BAG50CG Obal pro klasickou kytaru

Obal pro klasickou kytaru. Základní nástrojový obal od renomovaného výrobce. Obal má nylonové držadlo a dva popruhy přes záda pro snadnější přenos. Pokud potřebujete spolu s kytarou přenášet kabel, popruh nebo náhradní struny, jistě využijete kapsu, která se nachází na přední straně obalu.

Mono Betty Strap L BLK Kytarový popruh

Kytarový popruh. Nezničitelné materiály, extra lehká konstrukce a chytré funkce ve spojení s nadčasovým designem dělají z tohoto popruhu nástroj budoucnosti. I na pořádně těžkou kytaru teď můžete bez problémů hrát hodiny.

ABX 20 set KYT,KOMBO ABX GUTARS

Sada elektrické kytary a kytarového komba Elektrická kytara ST-230 BK/WWSR v červené barvě: ladička ABX T-10 popruh na kytaru propojovací kabel s jackem pouzdro na kytaru Kytarové Kombo LS-G10C: 10 W korekce bass treble clean drive distortion - přepínání mezi čistým a zkresleným kanálem sluchátkový výstup

D'Addario Planet Waves Pad Lock Strap Black

Kytarový popruh Jedním z nejstarších triků k zabezpečení kytarového popruhu je použití gumové podložky. Přesně takovou podložkou je na každém konci vybaven i tento nylonový popruh. Nasazení popruhu na kytaru je snadné a zároveň vašemu nástroji poskytne extra bezpečí, i pokud se na pódiu chystáte provádět různé akrobatické kousky. Zakončení popruhu je vyrobené z kvalitní kůže.

ABX Guitars 10 Set

Sada elektrické kytary a kytarového komba ABX Guitars 10 Set je určena pro každého zaníceného hudebníka, který si chce zvuk svého nástroje užít naplno. Součástí balení je elektrická kytara ST-230 BK/WWSR v černé barvě, která je obohacena o ladičku ABX T-10, popruh a pouzdro na kytaru či propojovací kabel s jack konektorem. Jasné tóny pořídí kytarové kombo LS-G10C s výkonem 10 W. Také disponuje korekcí Bass, funkcí Treble Clean, Drive Distortion (přepínání mezi čistým a zkresleným kanálem) a slu...