Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Potahy na barove zidle

Nalezeno:    1147 produktů


Barové židle 6ks ocel Dekorhome Červená

Tato 6dílná sada barových stoliček s úhledným, jednoduchým designem je zárukou pohodlného posezení. Jejich bezvadný a stylový vzhled mluví za vše, a když si k němu přidáme klíčové vlastnosti, jako je pohodlí, styl a minimalistický design, k dokonalosti této sady už téměř nic nechybí.Stoličky nemají opěrky zad, a proto si na nich můžete sednout, jak budete chtít. Díky tomu se na nich skvěle povídá s přáteli. Kovový rám je jednoduchý a stylový a dodává jim potřebnou odolnost. Stoličky mají také o...

KNOLL barové židle Bertoia Bar Stool

S jeho kultovní kolekcí sezení, designér Harry Bertoia transformovaĺ průmyslové dráty do nové formy nábytku. Bertoiovi byla dána volnost při práci, aniž by musel dodržovát přísné agendy designu své doby, a výsledkem tohoto uspořádání byla Bertoia Collection (1952). Díky volnosti v navrhování došel k jemnému vzhledu, který je však extrémně silný. Ve svém umění Bertoia experimentoval s otevřenými formami a zámečnickou prací."Když se podíváte na židle, které jsou vyrobeny převážně z ovzduší,&...

ARTEK barové židle PIRKKA BAR STOOL

Pirkka designová barová stolička od Arteku doplňuje Pirkka sérii sestávající ze stolu, lavice, židle a stoličky. Barová židle dle návrhu Ilmari Tapiovaara je stabilní a esteticky zajímavá, lesklé dřevo borovice a břízy lahodí oku. V závislosti na výšce vašeho barového pultu si můžete vybrat mezi dvěma velikostmi a to 65cm a 80cm.

Magis designové barové židle Pipe Stool

Designér Jasper Morrison interpretoval klasickou barovou židli a to pomocí trubkového profilu. Kulaté formy připomínají potrubí: rám se skládá z hliníkové tyče a sedák je perforován otvory pro techničtější a lehčí vzhled židle. Nízké opěradlo z může být použito jako věšák například na sako. Designová barová židle Pipe Stool od firmy Magis je jedinečným doplňkem s nádechem futurismu a stane se ozdobou nejednoho interiéru.

MERCURY barové židle EMILIO barva vínově rudá

MERCURY barové židle EMILIO barva vínově rudá-barové židle EMILIO barva vínově rudá Jedná se o pohodlnou barovou židli, která Vás na první pohled zaujme svým designem.

Potahy na židle s opěradlem Varianty: sv. modrá, kytky

Krásné potahy na židle s opěradlem.Tyto krásné elastické potahy změní snadno a rychle design i starších židlí na nový a moderní. Dobře se přizpůsobí tvaru židle.Na výběr je z 20-ti variant.Potahy jsou skvěle elastické, tudíž sedí na většinu židlí i menších křesílek.