Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Potreby pro krecky

Nalezeno:    3 produkty

Podobné fráze:Beaphar Šampon 200ml

Jemný šampon, speciálně vyvinutý pro králíky, morčata, křečky a potkany. Speciálně vyvinutý šampon k častému použití, zvláště v letních měsících a spolu s běžnou hygienou králíkárny pomůže zabránit náletům much na králíky. Použití: namočte srst teplou vodou a vmasírujte šampon do srsti až vytvoří pěnu. Důkladně vypláchněte teplou vodou. Zabraňte kontaktu s očima a ušima. V případě potřeby postup zopakujte. Zvíře řádně vysušte.

AVI Malý hlodavec classic menu 1 kg

Kompletní krmivo pro křečky, myšičky, chovné potkany a jiné roztomilé hlodavce. Složení: Kukuřice, pšenice, ječmen, vojtěška, kukuřice, žlutý a černý oves, čirok bílý, safrol, slunečnice, extrudovaná pšenice a kukuřice, rohovník obecný. Krmný návod: Krmte dle potřeby. K doplnění plné hodnoty krmiva podávejte čerstvé ovoce, kořenovou zeleninu, aj. Denně zajistěte dostatek pitné vody!

NUTRIN Vital Snack FITNESS 100g

Popis Krmivo pro potkany, křečky, myši a pískomily s L-karnitinem, lecitinem, aminokyselinami a zvýšeným obsahem vitamínů. Doplňkové krmivo pro křečky, myši, potkany, pískomily a ostatní všežravé hlodavce, obohacené o L-karnitin, lecitin a aminokyseliny (lysin, methionin, arginin, triptofan), je zaměřené na podporu energetického metabolismu a regeneraci. Dostatečné mn. karnitinu, je výchozím předpokladem lepšího hospodaření s přijatými tuky, které je podpořeno ...