Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro etue komfort jednorozec 1

Nalezeno:    5 produktů


Karton PP - Penál etue komfort Unicorn

Penál etue komfort Unicorn\nŠkolní pouzdro<b> etue v oblíbeném designu. Školní pouzdro je opatřeno pevným zipem. Vhodné do školy.Pouzdro<b> etue je vhodné na psací potřeby, pastelky, tužky nebo fixy.Zapínání na zipRozměry: cca 20,5 × 10 × 5 cm.Pouzdro je snadno omyvatelné.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP - Pouzdro - etue Komfort Real Madrid

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - Real Madrid - 1-50818.Školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy. Pouzdro je lehce omyvatelné. Etue jsou opatřeny pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obouch stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Použitý materiál: 100% Polyester.Rozměry: 20 x 10 x 5 cm.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Karton PP - Pouzdro - etue Komfort FC Barcelona

Školní pouzdro etue s motivem sportovního klubu FC Barcelona. Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, vnitřní kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Více informací
od 320 Kč
Koupit nejlevněji

Pouzdro etue komfort Jednorožec 1 - neuveden

Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - FCB - 1-45918

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - FCB - 1-45918.Školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy. Pouzdro je lehce omyvatelné. Etue jsou opatřeny pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obouch stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Použitý materiál: 100% Polyester.Rozměry: 20 x 10 x 5 cm.