Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro etue komfort oxy neon blue

Nalezeno:    20 produktů


Karton P+P Pouzdro etue komfort OXY STYLE

Pouzdro etue komfort OXY STYLE Grey Karton P+P 55622 Kvalitní studentský penál z řady OXY Style v moderním designu vhodný pro školáky na 2.stupni a starší studenty. Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, vnitřní kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Rozměry: 20,5 x 10 x 5 cm

Více informací
od 277 Kč
Koupit nejlevněji

Karton P+P Karton P+P Pouzdro etue komfort OXY STYLE Blue

Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Více informací
od 253 Kč
Koupit nejlevněji

OXYBAG Školní penál etue komfort jednopatrový Blue Line White

Pouzdro na pera, tužky, pastelky, fixy a ostatní psací potřeby, bez kterých se žádný školák neobejde. Pouzdro má jednu hlavní kapsu, uvnitř kapsičku na zip a klopu s pevnými poutky po obou stranách pro psací potřeby. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Rozměry uzavřeného pouzdra jsou 21 x 10 x 5 cm. Poznámka: Penál neobsahuje psací potřeby.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Karton P+P OXYBAG Školní penál etue komfort jednopatrový Blue Line Pink

Pouzdro etue komfort OXY BLUE LINE Pink Karton P+P 91867 Studentské pouzdro&amp;nbsp;z&nbsp;řady OXY<b> KOMFORT&amp;nbsp;je novinkou pro rok 2018 a zaujme především svým moderním designem a potiskem. kapsička&nbsp;na zip a&nbsp;klopa&nbsp;s pevnými poutky po obou stranách pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy pouzdro je lehce omyvatelné Materiál: 100% Polyester Rozměry: 20 x 10 x 5 cm

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Karton P+P OXYBAG Školní penál etue komfort jednopatrový Blue Line Tyrkys

Pouzdro etue komfort OXY BLUE LINE Tyrkys Karton P+P 55087 Studentské pouzdro&amp;nbsp;z&nbsp;řady OXY<b> KOMFORT&amp;nbsp;je novinkou pro rok 2018 a zaujme především svým moderním designem a potiskem. kapsička&nbsp;na zip a&nbsp;klopa&nbsp;s pevnými poutky po obou stranách pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy pouzdro je lehce omyvatelné Materiál: 100% Polyester Rozměry: 20 x 10 x 5 cm

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Pouzdro etue komfort OXY NEON LINE Pink

Kvalitní studentský penál.Na horní klopě je našita kapsa uzavíraná zdrhovadlem. Na ní jsou pak našity další dvě malé kapsičky.Prostřední klopa má z obou stran gumičkové úchyty k uložení psacích potřeb.

Pouzdro etue komfort OXY BLACK LINE blue

Školní pouzdro etue OXY v černo-modrém provedení. Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, vnitřní kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Pouzdro etue komfort OXY STYLE Blue - neuveden

Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

KARTON PP - Pouzdro - etue Komfort OXY Style Blue

KARTON PP - Pouzdro - etue Komfort OXY Style Blue Vnútri je vybavená vreckom na zips a vnútorné klopou, ktorá je opatrená po oboch stranách 10 pevnými pútkami pre uchytenie písacích potrieb. Pod klopou je miesto pre voľné uloženie písacích potrieb alebo iných drobností. Etue je vyrobená z kvalitných materiálov a vybavená pevnými zipsy.

Karton P+P Pouzdro etue komfort OXY STYLE Blue

Pouzdro etue komfort OXY STYLE Blue Karton P+P 55084 Studentské pouzdro z řady OXY KOMFORT je novinkou pro rok 2018 a zaujme především svým moderním designem a potiskem. kapsička na zip a klopa s pevnými poutky po obou stranách pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy pouzdro je lehce omyvatelné Materiál: 100% Polyester Rozměry: 20 x 10 x 5 cm

KARTON PP - Pouzdro - etue komfort OXY Style Fresh Blue

Školské puzdro etue je vhodné na pastelky, ceruzky alebo fixky. Puzdro je ľahko umývateľné. Puzdro je opatrené pevnými zipsy, vreckom na zips a klopou s pevnými pútkami po oboch stranách. Pod klopou je miesto pre voľné uloženie písacích potrieb alebo iných drobností. Použitý materiál: 100% Polyester.

Karton P+P Pouzdro - Etue Komfort - Oxy Neon Pink - 3-08917

Pouzdro - Etue Komfort - Oxy Neon Pink - 3-08917.Studentská etue oblíbená mezi staršími studentkami.Uvnitř je vybavena kapsičkou na zip a vnitřní klopou, která je opatřena po obou stranách 10 pevnými poutky pro uchycení psacích potřeb.Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností.Etue je vyrobena z kvalitních materiálů a opatřena pevnými zipy.Rozměry: 20,5 x 10 x 5 cm

Karton P+P Pouzdro etue komfort OXY BLUE LINE Pink

Školní pouzdro etue v designu OXY BLUE LINE. Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, vnitřní kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - Oxy Neon Line Pink- 3-08919

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - Oxy Neon Line Pink- 3-08919Školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy. Pouzdro je lehce omyvatelné. Etue jsou opatřeny pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obouch stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Použitý materiál: 100% Polyester.Rozměry: 20 x 10 x 5 cm.