Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pouzdro etue komfort t rex

Nalezeno:    3 produkty


OXYBAG Školní penál etue komfort jednopatrový Tyranosaurus Rex

Penál etue komfort T-Rex\nŠkolní pouzdro<b> etue v oblíbeném designu. Školní pouzdro je opatřeno pevným zipem. Vhodné do školy.Pouzdro<b> etue je vhodné na psací potřeby, pastelky, tužky nebo fixy.Zapínání na zipRozměry: cca 20,5 × 10 × 5 cm.Pouzdro je snadno omyvatelné.

Více informací
od 252 Kč
Koupit nejlevněji

OXYBAG Školní etue komfort Friends Walk Together

Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Více informací
od 343 Kč
Koupit nejlevněji

Karton P+P OXYBAG Školní penál etue komfort jednopatrový Blue Line Tyrkys

Pouzdro etue komfort OXY BLUE LINE Tyrkys Karton P+P 55087 Studentské pouzdro&amp;nbsp;z&nbsp;řady OXY KOMFORT&amp;nbsp;je novinkou pro rok 2018 a zaujme především svým moderním designem a potiskem. kapsička&nbsp;na zip a&nbsp;klopa&nbsp;s pevnými poutky po obou stranách pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy pouzdro je lehce omyvatelné Materiál: 100% Polyester Rozměry: 20 x 10 x 5 cm

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

KARTON PP - Penál etue komfort T-Rex

Penál etue komfort T-Rex\nŠkolní pouzdro etue v oblíbeném designu. Školní pouzdro je opatřeno pevným zipem. Vhodné do školy.Pouzdro etue je vhodné na psací potřeby, pastelky, tužky nebo fixy.Zapínání na zipRozměry: cca 20,5 × 10 × 5 cm.Pouzdro je snadno omyvatelné.

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - T-Rex - 7-76719

Pouzdro - Etue - Karton P+P - Komfort - T-Rex - 7-76719Školní pouzdro etue je vhodné na pastelky, tužky nebo fixy. Pouzdro je lehce omyvatelné. Etue jsou opatřeny pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obouch stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Použitý materiál: 100% Polyester.Rozměry: 20 x 10 x 5 cm.

OXYBAG Školní penál etue komfort jednopatrový Tyranosaurus Rex

Pouzdro na pera, tužky, pastelky, fixy a ostatní psací potřeby, bez kterých se žádný školák neobejde. Pouzdro má jednu hlavní kapsu, uvnitř kapsičku na zip a klopu s pevnými poutky po obou stranách pro psací potřeby. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Rozměry uzavřeného pouzdra jsou 21 x 10 x 5 cm. Poznámka: Penál neobsahuje psací potřeby.