Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pracovny stoly na miru

Nalezeno:    183 produktů


Metrážový koberec Rolex 0911 šedomodrá - Rozměr na míru bez obšití cm

Jednoduchý metrážový koberec z kolekce Rolex v barvě šedá a modrá. Koberec je zdobený melírováním. Své místo si najde v domácím prostředí s vyšším provozem. Ideální je tak do chodby nebo do domácí pracovny. Koberec Rolex je vyrobený z polypropylenu.

Metrážový koberec Montana 081 fialová - Rozměr na míru bez obšití cm

Metrážový koberec řady Montana v krásné fialové barvě bude skvělým doplňkěm do Vašeho interiéru. Výrobním materiálem je 100 % polypropylen, díky kterému je koberec příjemný na dotek. Navíc tlumí kročejový hluk, což jistě ocení Vy i Vaši sousedi. Fialový koberec bychom doporučili do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Metrážový koberec Montana 561 olivová - Rozměr na míru bez obšití cm

Metrážový koberec řady Montana v krásné olivové barvě bude skvěle ladit s Vaším interiérem. Výrobním materiálem je 100 % polypropylen, díky kterému je koberec příjemný na dotek. Navíc tlumí kročejový hluk, což jistě ocení Vy i Vaši sousedi. Koberec bychom doporučili do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Metrážový koberec Montana 761 modrá - Rozměr na míru bez obšití cm

Metrážový koberec řady Montana v krásné modré barvě se bude vyjímat ve Vašem interiéru. Výrobním materiálem je 100 % polypropylen, díky kterému je koberec příjemný na dotek. Navíc tlumí kročejový hluk, což jistě ocení Vy i Vaši sousedi. Koberec bychom doporučili do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Metrážový koberec Montana 870(881) sv.šedá - Rozměr na míru bez obšití cm

Krásný světle šedý metrážový koberec řady Montana. Výrobním materiálem je 100 % polypropylen, díky kterému je koberec příjemný na dotek. Navíc tlumí kročejový hluk, což jistě ocení Vy i Vaši sousedi. Koberec bychom doporučili do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Skvěle bude ladit jak se světlým, tak tmavým interiérem.

Metrážový koberec Montana 821(815) šedo-bílá - Rozměr na míru bez obšití cm

Krásný metrážový koberec řady Montana v šedo bílé barvě. Výrobním materiálem je 100 % polypropylen, díky kterému je koberec příjemný na dotek. Navíc tlumí kročejový hluk, což jistě ocení Vy i Vaši sousedi. Koberec bychom doporučili do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Skvěle bude ladit jak se světlým, tak tmavým interiérem.

Betap koberce Metrážový koberec Eton 2019-91 šedobéžový - Rozměr na míru bez obšití cm

Pěkný metrážový koberec Eton 2019-91 v příjemné šedobéžové barvě se hodí do všech možných interiérů. Položit ho lze např. do obýváku, ložnice, dětského pokoje, pracovny, předsíně atd. Jeho antistatická úprava, dobrá kvalita a snadná údržba jsou hlavními přednostmi, proč jsou koberce Eton u našich zákazníků tak oblíbené, a Eton 2019-91 není výjimkou. Neváhejte pořiďte si nový Eton 2019-91 i Vy!

Kancelářský stůl Cross, 140 x 80 x 75,5 cm, rovné provedení, dezén třešeň - Prodloužená záruka na 10 let

Psací stůl do kanceláře nebo pracovny ve třech barevných variantách. Skrytá kabeláž pomocí úchytů pod deskou stolu a v plastovém krytu nohy. Kovové podnoží v moderním designu s vyrovnávacími šrouby. dezén desky: buk, ořech, třešeň rozměry desky d x h: 140 x 80 cm rozměry pro přístavbu: 80 cm výška stolu: 75,5 cm provedení: rovné materiál desky: laminovaná dřevotříska, tl. 25 mm materiál podnoží: kov barva podnoží: šedá 2mm ABS hrana, vyrovnávací šrouby (1,5 cm), dodáváno v demontovaném stavu (s...

Rohový kancelářský stůl Gate, 80 x 80 x 75,5 cm, pravé provedení, dezén ořech - Prodloužená záruka na 10 let

Rohový stůl do kanceláře nebo pracovny ve třech barevných provedeních. Vhodný jako přístavba kancelářských stolů. Podnoží z plných desek s vyrovnávacími šrouby. dezén desky: buk, ořech, třešeň rozměry desky d x h: 80 x 80 cm rozměry pro přístavbu: 80 cm výška stolu: 75,5 cm provedení: pravé rohové materiál desky: laminovaná dřevotříska, tl. 25 mm materiál podnoží: laminovaná dřevotříska, tl. 18 mm 2mm ABS hrana, vyrovnávací šrouby (1,5 cm), dodáváno v demontovaném stavu (spojovací materiál souč...