Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pravitko maped aluminium oboustranne 30 cm

Nalezeno:    8 produktů


Pravítko Maped Aluminium 30 cm

Jednostranné pravítko z odolného anodizovaného hliníku. Velmi dobře čitelná stupnice. Protect System ochrana koncových částí.

Pravítko Maped Geometric oboustranné 30 cm

Oboustranné pravítko s držadlem. Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Hrany pravítka nemažou.

Pravítko Maped Flex oboustranné 30 cm, blistr

Pravítko Maped Flex oboustranné 30 cm, blistr Stop zlomeným pravítkům! U školáků velmi oblíbené 30 cm pravítko. Vhodné do jakékoliv aktovky či školního batohu i bez potřeby desek kam byste pravítko uschovali. Pravítko se běžně používá při hodinách geometrie či na podtrhávání. Pro lepší držení na papíře má pravítko malý ú...

Pravítko Maped - aluminium 30 cm 0157/9120040

Pravítko Maped - aluminium 30 cm 0157/9120040Hliníkové pravítko v matné povrchové úpravě.Okraje jsou opatřeny plastem, který chrání materiál na kterém je pravítko používáno.Zároveň slouží jako protihluková ochrana.Díky materiálu ( hliník ) je toto pravítko lehké a téměř nezničitelné.Je proto vhodné nejen do školy, využití najde například i v hobby činnostech.Jako výborná pomůcka slouží např. při řezání rovných částí nejrůznějších materiálů za pomoci tzv. vylamovacího nože ap....

Pravítko Maped Unbreakable oboustranné 30 cm, mix barev

Ohebné a nezlomitelné pravítko s držadlem, oboustranné.

Pravítko Maped Kidy Grip 30 cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm.

Pravítko Maped Kidy´ Grip 30cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm. Mix barev. Zakupte produkt Pravítko Maped Kidy´ Grip 30cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 28 Kč.