Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Premium cs solingen cs 029722

Nalezeno:    35 produktů


Nůžky na drůbež 25 cm PREMIUM CS SOLINGEN CS-029722

-Materiál: nerezová ocel/plast -černé umělohmotné rukojeti

Nůž steakový 14 cm PREMIUM CS SOLINGEN CS-039202

- ostří z nerezová oceli - ergonomické rukojeti pro přesné držení - kvalitní provedení CS Solingen

Nůž 15 cm santoku PREMIUM CS SOLINGEN CS-029715

- ostří z nerezová oceli - ergonomické rukojeti pro přesné držení - kvalitní provedení CS Solingen

Nůž na rajčata 13 cm PREMIUM CS SOLINGEN CS-003371

- ostří z nerezové oceli - ergonomická rukojeť pro přesné držení - vroubkované ostří vhodné pro krájení rajčat a jiné měkké zeleniny nebo ovoce - délka čepele: 13 cm - kvalitní provedení CS Solingen

CS Solingen Sada nožů v otočném stojanu PREMIUM 8ks (CS-056940)

Sada nožů kuchařský nůž, nůžky, nůž na zeleninu, porcovací nůž, univerzální nůž a nůž na pečivo, materiál rukojeti plast, délka čepele 23 cm, materiál čepele ocel, stojan na nože a ocílka, vhodné do myčky, počet kusů v sadě 8 Mějte při přípravě vašeho oblíbeného jídla vždy po ruce ostrý nůž. Se sadou CS Solingen půjde vaření hned snadněji. Sada obsahuje 5 nožů, ocílku, nůžky a velmi praktický otočný stojan. Čepele nožů jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli, takže krájení, loup...

CS Solingen Porcovací vidlička Premium, 16 cm

Vidlička na porcování značky CS Solingen má klasický design se třemi nýty a je vyrobena z nerezové oceli. Tento klasický kousek, který nesmí chybět v žádné kuchyni.

CS Solingen Porcovací nůž Premium, 20 cm

Porcovací nůž značky CS Solingen má klasický design se třemi nýty. Je vyroben z nerezové oceli a má 20 cm dlouhou čepel. Klasický kousek, který nesmí chybět v žádné kuchyni.

CS Solingen Kuchyňský nůž Premium, 9 cm

Klasický kuchyňský nůž se třemi nýty nesmí chybět v žádné správné kuchyni. Nůž je vyroben z nerezové oceli a má 9 cm dlouhou čepel.

CS Solingen Nůž santoku Premium, 15 cm

Nůž santoku s širokou čepelí si poradí s krájením masa, ryb i větších kusů zeleniny. Má klasický design se třemi nýty a je vyroben z nerezové oceli a má 15 cm dlouhou čepel.

CS Solingen Steakový nůž Premium, 14 cm

Steakový nůž s vroubkovanou čepelí v klasickém designu se třemi nýty nesmí chybět v žádné správné kuchyni. Nůž je vyroben z nerezové oceli a má 14 cm dlouhou čepel.

Sada nožů v otočném stojanu PREMIUM 8 ks CS Solingen CS-056940

- materiál: nerez / dřevo - stojan se otáčí o 360° - z jedné strany stojan na tablet, mobil nebo kuchařku - sada obsahuje: 1x kuchařský nůž 20 cm 1x nůž na pečivo 20 cm 1x porcovací nůž 20 cm 1x nůž na zeleninu 13 cm 1x univerzální nůž 9 cm 1x ocílka 1x nůžky 1x otočný stojan

CS Solingen Nůž na pečivo Premium, 21 cm

Nůž na pečivo značky CS Solingen má klasický design se třemi nýty. Je vyroben z nerezové oceli a má 21 cm dlouhou vroubkovanou čepel. Klasický kousek, který nesmí chybět v žádné kuchyni.