Kde jsem:     >  Katalog

Prilba na snowboard giro sonic

Nalezeno:    15 produktů


Giro Scale Mat White S

Giro Scale Mat White S

Přilba na snowboard a lyžování disponuje skořepinou Hard shell. Je kompatibilní se všemi brýlemi této značky a díky odvětrávání Stack Vent se nebudou tolik zamlžovat. Giro Scale umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

1 289 Kč Více informací
Giro Jackson MIPS M, modrá

Giro Jackson MIPS M, modrá

Přilba na lyže či snowboard, která je navržena tak, aby při nárazu pohltila co nejvíce energie. Splňuje normu CE EN1077. Giro Jackson MIPS M, modrá je vybavena důmyslným systémem odvětrávání Passive Agressive Venting. Opatřena MIPS, což je kluzká vložka, která lebku ochrání před prudkým rotačním trhnutím.

2 389 Kč Více informací
Giro helma MONTANE MATTE WHITE 12/13 Velikost: M

Giro helma MONTANE MATTE WHITE 12/13 Velikost: M

Prilba GIRO vhodná na lyže aj na snowboard. 

2 053 Kč Více informací
Giro Ratio Mat Titanium L - rozbaleno

Giro Ratio Mat Titanium L - rozbaleno

Přilba na snowboard a lyžování disponuje regulovatelným a uzavíratelným odvětráváním. Je kompatibilní se všemi brýlemi této značky a díky odvětrávání Stack Vent se nebudou tolik zamlžovat. Giro Ratio umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

1 429 Kč Více informací
Giro Union MIPS M Mat Black 2020

Giro Union MIPS M Mat Black 2020

Přilba na snowboard a lyžování disponuje vložkou Mips, která chrání hlavu před prudkým rotačním trhnutím. Součástí helmy jsou i antibakteriální výstelky zabraňující zápachu. Giro Union MIPS umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

1 889 Kč Více informací
Giro Neo MIPS M Mat Black 2020

Giro Neo MIPS M Mat Black 2020

Přilba na snowboard a lyžování disponuje vložkou Mips, která chrání hlavu před prudkým rotačním trhnutím. Je kompatibilní se všemi brýlemi této značky a díky odvětrávání Stack Vent se nebudou tolik zamlžovat. Giro Neo MIPS umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

2 219 Kč Více informací
Giro Avera Lyžařská helma černá mat S

Giro Avera Lyžařská helma černá mat S

Dámská helma Avera od značky Giro na lyže či snowboard je výškově nastavitelná, tudíž je snadno nositelná i s vlasy staženými do copu. Má konstrukci In-Mold, což je přilba vyrobená vstřikováním EPS pěny do polykarbonátové skořepiny. Díky Thermostat Control má regulovatelné a uzavíratelné odvětrání. Navíc splňuje evropské bezpečnostní normy CE EN1077B.

1 469 Kč Více informací