Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pripevneni hornich kuchynskych skrinek

Nalezeno:    15 produktů


MALYS-GROUP Montážní lišta pro zavěšení závěsných skříněk 200cm

Rozměry: Šířka 200cm Výška 4cm Dodatečné informace: - Vyrobeno z pozinkované oceli - Odolnost proti korozi - Ochrana proti všem druhům deformací Montážní lišta se používá při instalaci horních a dolních závěsných skříněk na zeď. Používá se k zavěšení např.: regálů, skříní, vitrin, kuchyňských linek, koupelnového nábytku.

Kuchyně - BRW - Junona line 240 cm - Wenge a Dub Sonoma

Kuchyně Junona je systém funkčních kuchyňských skříněk, které jsou k dispozici ve 3 barvách: 1) korpus Wenge, dvířka horních skříněk Dub Sonoma, dvířka dolních skříněk Wenge (s pruhem Dub Sonoma), Pracovní deska v barvě - Dub Sonoma, 2) korpus enge, dvířka horních skříněk Dub Sonoma, dvířka dolních skříněk Dub Sonoma (s pruhem Wenge), Pracovní deska v barvě - Dub Sonoma, 3) korpus Jabloň tmavá, dvířka horních skříněk bílé, dvířka dolních skříněk Sliwka Wallis (s bílým pruhem), Pracovní deska...

Montážní lišta 1m

Montážní lišta k uchycení horních kuchyňských skříněk. Délka 1 m. Lišta se navrtá do zdi a následně se na ni zavěsí horní skříňka.

Motážní lišta 2 m

Montážní lišta k uchycení horních kuchyňských skříněk. Délka - 2 m. Lišta se navrtá do zdi a nasledně se na ni zavěsí horní skříňka. Obrázek je ilustrační.

Kuchyňská linka Madeira 240 cm

Šířka 240 cm. Kuchyňská linka Madeira v barevném provedení akát. Šířka horních skříněk 240 cm, šířka spodních skříněk 180 cm bez kuchyňských spotřebičů. Na výběr ze dvou modelů úchytek, LED osvětlení za příplatek.

Sektorová kuchyně Madeira 240 cm

Šířka 240 cm. Kuchyně v barvě kaštan. Dva modely úchytek, LED osvětlení. Šířka horních skříněk 240 cm, šířka spodních skříněk 180 cm bez kuchyňských spotřebičů.

Casarredo Montážní lišta 2 m

Casarredo Montážní lišta 2 m od Atan Nábytek Casarredo Montážní lišta 2 m patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Casarredo Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Casarredo Montážní lišta 2 m: Montážní lišta k uchycení horních kuchyňských skříněk. Délka - 2 m. Lišta se navrtá do zdi a následně se na ni zavěsí horní skříňka. Obrázek je ilustrační.

SALU světelné dno 1164/296 mm, 2×16 W

SpecifikaceOsvětlení je instalováno přímo do dna horních kuchyňských skříněk. Světelné dno je z eloxovaných hliníkových profilů v provedení s neviditelnými rohovými spoji.Technické údajeTyp: SL1164/296Vybavení: vypínač pod policíDélka (mm): 1164Výška (mm): 40Hloubka (mm): 296Délka připojovacího kabelu (mm):