Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prislusenstvi kompresory

Nalezeno:    173 produktů


Scheppach 5ti dílná sada příslušenství ke kompresoru

5ti dílná sada příslušenství ke kompresorům velmi praktická a oblíbená sada příslušenství, kterou využije každý kutil ve spojení se všemi běžnými kompresory nástroje ze slitin kovů jsou vybaveny rychlospojkami Sada obsahuje: ofukovací pistole pro vyčištění nebo vysušení i hůře přístupných míst pistole na plnění pneumatik s manometrem s gumovou ochranou, duální stupnicí ( bar/PSI) a výpustným tlačítkem stříkací pistole s horní kovovou nádobou pro běžné lakýrnické práce 5 m spirálová...

Scheppach 13-ti dílná sada příslušenství ke kompresorům

Scheppach 13-ti dílná sada příslušenství ke kompresorům Kompresorová sada ke kompresorům, ofukovací pistole, pistole na plnění pneumatik s nanometrem, 11 x sada různých trysek a hadice k pistoli na plnění pneumatik Využijte naplno možnosti kompresoru pomocí příslušenství Scheppach v podobě třináctidílné sady. Obsahuje ofukovací pistoli pro čištění či vysoušení špatně dostupných míst a pistoli pro plnění pneumatik. K té je kromě hadice dodána také sada 11 různých trysek, díky kterým bude pis...

Cocoon přehoz na ochranu před hmyzem

Cocoon přehoz na ochranu před hmyzem nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Cocoon nakupujte výhodně na lypo.cz.

Autozásuvka s krytem Baas ZA22, 12/24 V

Vestavná autozásuvka s pružinovým krytem pro zabudování do panelu. K napájení příslušenství, jako jsou navigace, mobilní telefony, kompresory atd. Vhodná také jako rozhraní pro nabíjení nebo udržování baterie. Kompaktní konstrukce·Plochý pružinový kryt

Acron Plynová svítilna

Acron Plynová svítilna nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Acron nakupujte výhodně na lypo.cz. Plynová svítilna Acron je výborným pomocníkem při kempování a na cestách.

Coghlan´s Poklop na potraviny

Coghlan´s Poklop na potraviny nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Poklop na potraviny Coghlan´s chrání potraviny před hmyzem, otevírá se jako deštník.

Husky Sirius zelená

Husky Sirius zelená nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Lampa Husky Sirius zelená je kompaktní kempinková lampa s výkonnými LED diodami, která je perfektní volbou pro stanování.

TravelSafe Mosquito Sunhat

TravelSafe Mosquito Sunhat nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Klobouk proti slunci s moskytiérou TravelSafe Mosquito Sunhat je z polyesterové síťoviny. Barva klobouku je hnědá.

1/8HP FTC 110

1/8HP FTC 110 nakupujte v sekci Kompresory. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Sedco nakupujte výhodně na lypo.cz. Kompresor 1/8HP FTC 110 na huštění míčů s manometrem a včetně nástavců a s tepelnou pojistkou, maximální výkon 30l/min. Technický popis: Nízká hlučnost Vhodné pro nafouknutí míčů, kol, nafukovacích matrací, člunů apod. Max. Výkon: 30l/min 80PSI S m...

Coghlan´s Chemické světlo Zelená

Coghlan´s Chemické světlo Zelená nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Chemické světlo Coghlan´s je bezpečná a spolehlivá svítící tyčinka za jakýchkoli podmínek, je určena na jedno použití.

Coghlan´s Nouzová termofólie

Coghlan´s Nouzová termofólie nakupujte v sekci Tělesné ohřívače a chlazení. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Nouzová termofólie Coghlan´s je aluminiový vak na ochranu před deštěm, větrem a chladem, zabraňuje ztrátě tělesné teploty a slouží jako prevence před hypotermií.

Ferrino Blitz

Ferrino Blitz nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Čelovka Ferrino Blitz je vhodná do každého počasí. Bíle LED světlo se třemi režimy a 2 červene LED s dvěma funkcemi. Nastavitelný elastický pásek kolem hlavy.

Bushcraft Mikro svítilna Bílá

Bushcraft Mikro svítilna nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky BCB Adventure nakupujte výhodně na lypo.cz. Bushcraft Mikro svítilna je miniaturní a robustní kapesní svítilna s dobou použití až 10 hodin a je vhodná pro signalizaci do vzdálenosti 1,5 kilometru, možno vybírat ze tří barevných světel.

Ferrino MINI LED/SOLAR FLASH LIGHT

Ferrino MINI LED/SOLAR FLASH LIGHT nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Mini lampička Ferrino MINI DINAMO LIGHT s možností dobíjení pomocí dynama nebo solárního panýlku. Specifikace: - Kroužek pro zavěšení na klíče

Coghlan´s Moskytiéra na ochranu lůžka

Coghlan´s Moskytiéra na ochranu lůžka nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Moskytiéra na ochranu lůžka Coghlan´s má obdelníkový tvar a lze ji zavěsit na šest zpevněných poutek. Specifikace: -ochrana pro dvě lůžka

Coghlan´s moskytiéra přes dětský kočárek

Coghlan´s moskytiéra přes dětský kočárek nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Coghlan's nakupujte výhodně na lypo.cz. Moskytiéra Coghlan´s je síťovinová moskytiéra z jemně pleteného polyesteru 180 vhodná pro většinu typů kočárků, dětských nosítek nebo ohrádek. Díky pružnému lemu se moskytiéra pohodlně upevňuje. Moskytiéru je možné prát.

Acron Venus lantern O-560530

Acron Venus lantern O-560530 nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Outwell nakupujte výhodně na lypo.cz. Svítilna Outwell Venus je odolná kempinková lucerna s kryptonovou žárovkou. Specifikace: -možnost zavěšení svítilny -osvětlení v úhlu 360° -baterie nejsou součástí balení

TravelSafe moskytiéra pro 1 osobu

TravelSafe moskytiéra pro 1 osobu nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Moskytiéra TravelSafe Box pro 1 osobu je neimpregnovaná moskytiéra obdélníkového tvaru na ochranu lůžka pro 1 osobu. Součástí je 20 metrů dlouhé závěsné lanko. Baleno v kompresním vaku se stahovací šňůrkou.

Kasper&Richter Gloomy Hook

Kasper&Richter Gloomy Hook nakupujte v sekci Svítilny, baterky, čelovky. Další Kompresory a jiná příslušenství značky Kasper & Richter nakupujte výhodně na lypo.cz. Svítilna Kasper&Richter Gloomy Hook je ultralehký mini přívěsek ve tvaru karabiny. Je integrovaná LED svítilna. Má 2 režimy svícení (svícení / blikání). Svítilna je na 2 lithiové baterie CR1220 3V. Baterie jsou součástí balení.

TravelSafe Sunprotect faktor 30 200ml

TravelSafe Sunprotect faktor 30 200ml nakupujte v sekci Ochrana před sluncem. Další Kompresory a jiná příslušenství značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Opalovací mléko TravelSafe Sunprotect faktor 30 200ml je opalovací mléko s ochranným faktorem 30, používající vzorec pro efektivní ochranu po dobu několika hodin. Poskytuje ochranu proti škodlivému působení slunečních paprsků (UVA/UVB záření). Je voděodolné s dobrou absorbcí.

TravelSafe repelent Traveldeet 50% sprej

TravelSafe repelent Traveldeet 50% sprej nakupujte v sekci Ochrana před hmyzem a škůdci. Další Kompresory a jiná příslušenství značky TravelSafe nakupujte výhodně na lypo.cz. Repelent TravelSafe Traveldeet 50% sprej je sprej s vysokým obsahem přípravku DEET. Účinně chrání před komáry, klíšťaty a dalšími druhy bodavého a sajícího hmyzu. Poskytuje ochranu až na 10 hodin. Extra silné, určeno také k použití do tropických oblastí.