Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prodej klece pro papousky

Nalezeno:    117 produktů


Nobby bavlněný žebřík do klece pro papoušky 72x20cm

<p>- bavlněný žebřík s dřevěnými stupínky pro upevnění do klece<b> pro kanárky, andulky i papoušky - žebřík se šroubovacím upevnění - různé velikosti</p>

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Nobby bavlněný žebřík do klece pro papoušky 72x20cm

- bavlněný žebřík s dřevěnými stupínky pro upevnění do klece pro kanárky, andulky i papoušky - žebřík se šroubovacím upevnění - různé velikosti

Nobby bavlněný žebřík do klece pro papoušky 65x16cm

Bavlněný žebřík s dřevěnými 4 stupínky. Vhodné pro kanárky, andulky i papoušky. Žebřík se šroubovacím upevnění. Délka 65cm, šíře 16cm.

KOUPELNA PRO PAPOUŠKY

Koupelna pro papoušky k zavěšení před dvířka klece. Určená i pro větší papoušky. Koupelna má nastavitelný držák. Barva vany: černá.

Závěsné zrcátko pro papoušky 10x10cm

Zrcátko lemované dřevem se zvonečkem. Snadné upevnění do klece. Vhodné pro kanárky, andulky a další malé papoušky. Celková velikost 10 x 10 cm.

ZVONEČEK PRO PAPOUŠKY NA ŘETÍZKU 2ks

Malý stříbrný zvoneček, cinkátko o velikosti 18 cm můžete díky dostatečně dlouhému řetízku pověsit do klece přesně na takové místo, aby na něho vaše andulka dosáhla. Hračka pro ptáky je vhodná pro též pro všechny papoušky. Dodáváme 2ks.

Sisalový žebřík pro papoušky 4 příčky 80cm

Sisalový žebřík pro papoušky. Zábavný doplněk do klece. Snadné upevnění do klece. Délka 80 cm, šířka 16,5 cm.

Nobby barevná houpačka pro papoušky 23x21cm

Přirozenou zvědavost a touhu po rozmanitosti a vzrušení vašeho opeřeného kamaráda dokonale naplní tato hračka. Je vhodná k zavěšení do klece.Velikost: 23 x 21 cm

Tyčinky avicentra ořechové pro velké papoušky 2ks

Tyčinky s ořechy. Vhodné jako doplňkové krmivo pro velké papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky avicentra ovocné pro velké papoušky 2ks

Tyčinky s ovocem pro velké papoušky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro střední a velké papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ovoce, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Nobby hračka pro papoušky sisalová spirála 245cm

Závěsná šplhací spirála do klece. Hračka pro papoušky. Lano vyrobené z pevného sisalu. Připevňuje se snadno ke kleci. Se zvonečkem. Ideální zábava a pěkný prvek do klece pro Vašeho papouškaVelikost: 245cm, průměr lana 3cm.Dopřejte Vašemu papouškovi krásnou hračku, která pozitivně ovlivňuje jeho spokojen...

Nobby bavlněné 3 kruhy pro papoušky 48cm

- bavlněné kruhy - pro andulky - připevňují se snadno do klece - ideální ke hře, ohlodávání a dovádění - průměr kruhů 14cm - celková délka 48cm

Nobby hračka pro malé papoušky pyramida 45x19cm

Pevná bavlněná pyramida Nobby pro malé papoušky (amazónek, papoušek senegalský atd.) Díky pevnému šroubovacímu uzávěru může být zavěšena na strop klece.Tato hračka zpříjemňuje prostředí v kleci a zahání nudu.Rozměry: výška 45 cm, 19 cm.

Nobby hračka pro velké papoušky pyramida 69x38cm

Pevná bavlněná pyramida Nobby pro velké papoušky (kakadu, velké ary apod.). Díky pevnému šroubovacímu uzávěru může být zavěšena na strop klece.Hračka je opatřena dřevěnými prvky.Tato hračka zpříjemňuje prostředí v kleci a zahání nudu.Rozměry: výška 69 cm, 38 cm.

Nobby hračka pro střední papoušky pyramida 59x30cm

Pevná bavlněná pyramida Nobby pro střední papoušky (žako, amazoňan, Eklektus, malé druhy Aru apod.). Díky pevnému šroubovacímu uzávěru může být zavěšena na strop klece.Hračka je opatřena dřevěnými prvky.Tato hračka zpříjemňuje prostředí v kleci a zahání nudu.Rozměry: výška 59 cm, 30 cm.

Tyčinky avicentra ovocno - ořechové pro malé papoušky 2ks

Tyčinky s ovocem a ořechy. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé a střední papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: semena, obiloviny, ořechy, ovoce, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Tyčinky avicentra vitamíno - medové pro malé papoušky 2ks

Tyčinky s medem a vitamíny. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé a střední papoušky. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: semena, obiloviny, med, minerální látky, vitamíny A, B, C, D, E. Jakostní znaky: vlhkost 12%.

Nobby sisalový žebřík pro papoušky 4 příčky 80cm

Snadná instalace do klece pomocí kovových karabinek.Celková délka 80 cmŠířka 16,5 cmCelkem 4 příčky vyrobené ze dřeva.

Nobby aktivní hračka pro papoušky 60 x 17 cm

Ptáci jsou od přírody zvídaví tvorové a tuto jejich přirozenou vlastnost můžete snadno rozvíjet pomocí vhodných příslušenství do klece. Aktivní hračka od Nobby se skládá ze stuhy, na které jsou zavěšeny kousky dřeva, papíru a sisalového vlákna. Hračka je vhodná zejména pro papoušky a andulky.Snadná instalace do klece pomocí kovové karabinky.Celková velikost: 60 x 17 cm.

VL Prestige Sticks pro papoušky Exotic fruit 2x70g

Doplňkové krmivo pro střední papoušky.Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.Složení: semena, obiloviny, med, cukr, pekařské výrobky, ovoce (1,7% ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky.

Nobby aktivní hračka pro papoušky 22 x 10 cm

Ptáci jsou od přírody zvídaví tvorové a tuto jejich přirozenou vlastnost můžete snadno rozvíjet pomocí vhodných příslušenství do klece. Aktivní hračka od Nobby se skládá ze stuhy, na které jsou zavěšeny kousky z proutí, papíru a kukuřičných listů. Hračka je vhodná zejména pro papoušky a andulky.Snadná instalace do klece pomocí kovové karabinky.Celková velikost: 22 x 10 cm.

Nobby aktivní hračka pro papoušky 38 x 14 cm

Ptáci jsou od přírody zvídaví tvorové a tuto jejich přirozenou vlastnost můžete snadno rozvíjet pomocí vhodných příslušenství do klece. Aktivní hračka od Nobby se skládá ze stuhy, na které jsou zavěšeny kousky z kokosu, dřeva, lepenky sisalového vlákna, bambusu a kukuřičných klasů. Hračka je vhodná zejména pro papoušky a andulky.Snadná instalace do klece pomocí kovové karabinky.Celková velikost: 38 x 14 cm. ...

Nobby závěsná hračka pro papoušky proutěné kuličky 22

aktivní hračka k zavěšení do klece pro andulky i papouškypřipevňuje se snadno ke kleci, pomocí háčku se šroubovacím zavíránímhračka obsahuje: plast, bavlnu, sisalová vlákna, proutěné míčky a zvonečekUpozornění: Pravidelně produkt kontrolujte, zda není poškozen a nahraďte jej, poku...

Nobby barevný velký triangl pro papoušky 3 x 45cm

Zpříjemňuje prostředí v kleci a zahání nudu.Snadno se připevňuje do klece.